رسانه اینترنتی فانیلی

ترکیب رنگ های با کلاس

قرار دادن ترکیب رنگی درست در لباس‌ها می‌تواند سبب ایجاد نتایج شگفت‌انگیزی شود.

برخی از ما از ترس درست ترکیب نکردن رنگ‌ها همیشه سیاه یا سفید را انتخاب می‌کنیم اما بی‌شمار رنگ زیبا وجود دارد که باید آن‌ها را امتحان کنیم. در این مطلب از مجله اینترنتی فایلی به موضوع ترکیب رنگ هایی که شما را باکلاس می کند می‌پردازیم.

ترکیب رنگ هایی که شما را باکلاس می کند

ترکیب رنگی قرمز با آبی

ست کردن این دو رنگ اصلی در کنار هم، چشمگیر است و کمی جسارت نیز می‌طلبد. اگر شما شخصیت جسوری دارید باید این دو رنگ لباس را در کمد لباستان برای ست کردن داشته باشید، زیرا این ترکیب رنگی همیشه زیبا و روی مد است البته که با کم و زیاد کردن شدت رنگ آبی می‌توان میزان جسارت این ترکیب رنگی را کاهش داد.
این مورد می‌تواند طیف گسترده‌ای از آبی و قرمز را در بر بگیرد. راحت‌ترین و ساده‌ترین حالت ممکن این ترکیب، پوشیدن یک شلوار جین مام استایل با کمربند مشکی به همراه یک شومیز قرمز اورسایز است. فراموش نکنید رنگ سفید در کنار این ترکیب، کنتراست بیشتری را نشان می‌دهد و چشمگیرتر است.

ترکیب رنگـی نقره‌ای با سفید یا مشکی

رنگ نقره‌ای از طیف رنگ‌های براق، که بسیار در استایل نیز چشمگیر است، ترکیب این رنگ در دهه‌ ۹۰ بسیار دیده می‌شد.
حضور رنگ نقره‌ای در استایل‌ها از قدیم تا به امروز به چشم می‌آید که مخصوصا در ترکیب لباس‌های رسمی از آن‌ها استفاده می‌شود.

براق بودن رنگ نقره‌ای به مانند لبه تیز براق چاقو است. ترکیب نقره‌ای با مشکی و سفید در عین جذابیت بسیار ریسک‌پذیر است.
در این ترکیب به شیب و فرم لباستان بسیار دقت کنید. ترکیـب نقره‌ای با مشکی به دلیل شدت رنـگ جذاب‌تر است ولی ترکـیبش با سفید بسیار شیک و با وقار است، گاهی ترکیـب این رنـگ در حد یک اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما، کافی است. ناگفته نماند ترکیب نقره‌ای با طوسی و صورتی نیز بسیار جذاب است.

ترکیب رنگـی سبز با سورمه‌ای

رنگ سبز و آبی از رنگ‌های پر کاربرد هستند. این دو رنگ را کنار یگدیگر یک لحظه در ذهنتان تجسم کنید. چه شکوهی را به ارمغان آورد. نه؟!
دقیقا این ترکیب رنـگی از زمان‌های قبل تا به امروز پر کاربرد بوده است و نکته جذابش این است که هیچ‌گاه تکراری و خسته‌کننده نمی‌شود. این ترکیب رنگـی در عین زیبایی و جذابیت استایل شما را رسمی نشان می‌دهد.

ترکیب رنـگی آبی با زرد

هم‌نشینی آبی و زرد، از دیگر ترکیب‌های رنگ اصلی در چرخه رنگ است. ترکیبی بسیار شاد، پر انرژِی و جذاب که به فراوانی نشاط را انتقال می‌دهد.
این ترکیب را به راحتی می‌توان با افزودن مقداری تیرگی به رنگ‌ها به سمت استایل رسمی هدایت کرد. رنگ‌های طوسی و سفید به عنوان رنگ سوم در کنار این ست رنگی زیبا هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.