رسانه اینترنتی فانیلی

چگونه تیپ و استایل اسپرت داشته باشیم؟

امروزه تیپ‌های اسپرت به دلیل راحتی و سادگی که دارند در میان افراد مختلف بسیار پرطرفدار هستند. استفاده از این استایل برای همه افراد مناسب است به شرطی که برخی از اصول آن را رعایت کنید.

تیپ اسپرت از آن دسته استایل‌هایی است که برای اکثر مکان‌ها و برای بیشتر افراد مناسب است؛ اما نکته بسیار مهم برای داشتن استایل و تیپ اسپرت رعایت‌کردن یک سری اصول است که اگر آن‌ها را رعایت نکنید به‌خاطر به هم نیامدن هر قسمت، ممکن است نتوانید به تیپ دلخواه خود برسید. همراه مجله اینترنتی فانیلی باشید.

تیپ اسپرت

همان‌طور که در بالا ذکر کردیم برای داشتن یک استایل اسپرت شیک و جذاب باید به یک‌سری نکات توجه داشته باشید. ما در ادامه این مطلب مهم‌ترین نکات را برای شما بیان کرده‌ایم.

 استفاده از المان‌های ساده اسپرت در استایل روزمره

اولین راه برای داشتن یک تیپ اسپرت جذاب و شیک استفاده از المان‌های ساده است. اما این مورد به چه معنا است؟

بسیار آسان است. شما می‌توانید از ترکیب‌های خنک، اسپرت یا کلاه ساده ورزشی در استایل خود استفاده کنید تا در کنار تیپ جذابی که برای خودتان آماده کرده‌اید، ساده و شیک به نظر برسید. در این ترکیب می‌توانید از شلوار زاپ‌دار و یک تیشرت ساده به همراه یک مانتوی خنک استفاده کنید. این استایل شما را فوق‌العاده می‌کند.

 بازی با جنس و رنگ لباس

هرگز فراموش نکنید که جنس لباس‌ها تأثیر بسیار زیادی در ظاهر اسپرت شما دارد. از جمله جنس الیافی که کمک می‌‌کند تیپ اسپرت داشته باشید، لباس‌های ضخیم از جنس پنبه مانند دورس است که امروزه در میان دختران و پسران طرف‌داران بسیار زیادی دارد. لباس‌های دورس در هر رنگ و طرحی که باشند یک انتخاب عالی و هوشمندانه برای کامل‌کردن تیپ اسپرت شما هستند.

جنس دیگری که به شما کمک می‌کند تا تیپ اسپرت جذابی داشته باشید، جنس کتان است. شما می‌توانید جنس کتان را با آیتم‌های دیگر در پوشش خود ست کنید و استایل جذابی را برای خودتان آماده کنید. به‌عنوان‌مثال، پوشیدن مانتو کتان همراه با شلوار جین و کفش راحتی، ظاهر دخترانه زیبایی را برایتان خواهد ساخت.

فراموش نکنید که استفاده از رنگ‌های جذابی مانند نارنجی، سبز، قرمز و سورمه‌ای به جذابیت ظاهر شما بسیار اضافه می‌کند.

 تیپ اسپرت با لباس‌های سرهمی راحتی

تیپ اسپرت چیزی فراتر از پوشیدن گرمکن و بگ ورزشی است. شما حتی با پوشیدن یک سرهمی بنددار از جنس جین یا کتان نیز می‌توانید برای خودتان ظاهری زیبا و جذاب داشته باشید.

هرگز فراموش نکنید که استایل شما با استایل راحتی اشتباه گرفته نشود. برای این کار تنها لازم است یک تیشرت راه راه سیاه و سفید را زیر لباس سرهمی خودتان بپوشید. البته هرگز فراموش نکنید کفش‌ کتانی برای استایل و تیپ اسپرت شما می‌تواند یک گزینه عالی باشد.

 استایل اسپرت با مانتو

مانتو ورزشی به‌خصوص زمانی که قصد رفتن به باشگاه را دارید، یکی از بهترین المان‌هایی است که می‌توانید استفاده کنید. شما می‌توانید این مانتوها را با شلوارهایی مانند گرمکن و جین ست کنید. یادتان باشد با این مانتوها باید حتماً از کفش‌های اسپرت مانند کتانی استفاده کنید تا استایل زیبایی داشته باشید.

 تیپ اسپرت برای مهمانی

برای داشتن تیـپ اسـپرت برای شرکت در مهمانی گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد که در کنار جذابیت و مد روز بودن، راحت و خاص دیده شود. البته که برای درست‌کردن ظاهری اسپرت لازم نیست حتماً از شلوار استفاده کنید، بلکه با یک دامن و یک تیشرت نیز می‌توانید شیک و جذاب به نظر برسید.

شومیزها یکی از کاربردی‌ترین‌ها برای داشتن یک استایل اسپرت دخترانه هستند چرا که با روش‌های خلاقانه می‌توانید تیپ‌های مختلف و جذابی را با آن برای خودتان آماده کنید.

برای مثال ست شلوارهای مام استایل و یا شلوار جین‌های معمولی با شومیزهای گوناگون بسیار زیبا هستند. این شلوارها علاوه بر جذابیت‌های ظاهری، بسیار راحت بوده و ترکیب زیبایی را با شومیزهای بلند به وجود می‌آورند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.