رسانه اینترنتی فانیلی

چند پیشنهاد از ترند های اکسسوری زنانه عید نوروز ۱۴۰۳

وقتی به ترند اکسسوری زنانه عید نوروز نگاه می‌کنیم مدل‌های کلاسیک را در کنار مدل‌های جدید اما ظریف می‌بینیم. این یعنی همه‌ی افراد با هر سلیقه‌ای می‌توانند در سال جدید اکسسوری‌های مورد علاقه‌شان را پیدا و با آن‌ها استایل خود را به خوبی تکمیل کنند. گردنبندهای ظریف چندتایی، گوشواره‌هایی با طرح‌های نامنظم و انگشترهای نقره‌ی کلاسیک با الماس‌های بزرگ همه در لیست ترند اکسسوری زنانه عید نوروز قرار دارند. به همین بهانه تصمیم گرفتیم در این مطلب از مجله اینترنتی فانیلی بهترین گزینه‌های این لیست را معرفی کنیم تا بتوانید استایل نوروزی‌تان را بر اساس مد روز طراحی کنید.

۱. جواهرات مجسمه سازی شده

اکسسوری زنانه انگشتر عید 1403

این مدل جواهرت به عنوان هنر پوشیدنی شناخته می‌شوند و در دسته هنرهای زیزباشناسی مدرن قرار دارند. آویزهای انتزاعی، گوشواره‌های درشت و اشکال متفاوت از ظاهر معمول جواهرات از نشانه‌های این دسته از زیورآلات هسند. اگر از طرفداران هنر هستید استفاده از این اکسسوری زنانه خاص نوروز ۱۴۰۳ غافل نشوید.

۲. دستبند تنیس الماس

اکسسوری 1403 زنانه

این اکسسوری زنانه عید نوروز از مدل‌های کلاسیک است که دوباره به لیست ترندها برگشته و همانطور که از نامش پیداست ارتباط مستقیمی با ورزش تنیس دارد. این اکسسوری شیک زنانه اولین بار در دهه‌ی ۱۹۲۰ وارد لاین جواهرسازی شدو ابتدا با عنوان دستبند الماس خطی شناخته می‌شد. اما بعد از قهرمان شدن کریس اورت در مسابقات تنس سال ۱۹۸۷ آمریکا، به دلیل اینکه دستبندی مشابه این در دست داشت نام «دستبند تنیس» را روی آن گذاشتند.

۳. چوکرهای جواهری

چوکر جواهری اکسسوری زنانه عید نوروز

باز هم یک اکسسوری از دهه‌ی ۹۰ میلادی می‌بینیم که در سال جدید ترند می‌شود. این چوکرها نه به سبک گردنبندهای اشرافی دهه‌ی ۹۰ میلادی، بلکه به سبک گردنبندهای طلای سومری در ۲۵۰۰ سال پیش طراحی شده‌اند. استفاده از این چوکرها در بین فرعون‌ها هم رواج داشته و در فرهنگ مصر بسیار گرانبها شناخته می‌شده است.

۴. گردنبندهای پاپیونی از اکسسوری زنانه

مدل پاپیونی اکسسوری زنانه عید نوروز

گردنبندهای پاپیونی بسیار ظریف و شیک هستند و احساس زنانه را به صورت کامل منتقل می‌کنند. بعضی از این گردنبندها بدون نگین هستند و بعضی دیگر روی خود یک نگین الماس ریز دارند. به هر حال فرقی ندارد یک گردنبند استیل یا نقره‌ی پاپیونی دارید یا یک گردنبند طلای ۲۴ عیار با نگین‌های الماس، این سبک در سال ۱۴۰۳ ترند است.

۵. الماس‌های رنگی

الماس رنگی اکسسوری زنانه عید نوروز

استفاده از زیورآلات با الماس‌های رنگی به خصوص برای عروس‌ها بسیار مورد توجه است. این جواهرات در کنار لباس سفید عروسی یک رنگین کمان زیبا و ظریف می‌سازد و شک نکنید که زیبایی شما را به عنوان عروس چندین برابر می‌کند.

۶. گردنبندهای نقره از اکسسوری زنانه

گردنبند نقره اکسسوری زنانه عید نوروز

برای سال جدید استفاده از گردنبندهای نقره، مخصوصا مدل‌های بلند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اگر از طرفداران نقره هستید امسال سال شما است چون می‌توانید حسابی زیورآلات نقره و مخصوصا گردنبندهای زیبا را استفاده کنید. یکی از زیباترین مدل‌های گردنبند نقره با زنجیر بلند که حسابی هم روی آن‌ کار شده است، آویزها و گردنبندهای نقره‌ی ترکمن است. شما می‌توانید برای خرید زیورآلات نقره به بخش اکسسوری‌های نقره دیجی‌کالا مراجعه کنید.

۷. بنگل‌های طلایی مدرن از اکسسوری زنانه

النگو اکسسوری زنانه عید نوروز

بنگل یا همان النگوی طلا در سال جدید دوباره مد می‌شود. البته بنگل به سبک مدرن النگوهای طلا گفته می‌شود که طراحی‌های خاص دارند و بعضی از آن‌ها با یک قفل کوچک باز و بسته می‌شود. اگر از ما می‌پرسید باید بگوییم وقت آن رسیده که به جعبه‌ی زیورآلات مادربزرگتان سر بزنید چون النگوهای زیبایی در آن پیدا می‌کنید که می‌توانید برای استایل‌تان در سال جدید از آن‌ها استفاده کنید. به هر حال اینطور به نظر می‌رسد که در سال جدید باید خرید دستبند زنانه را کنار گذاشته و به فکر خرید چند النگوی ظریف و مدرن طلا باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.