رسانه اینترنتی فانیلی

طراحی سری آیفون ۱۶ لو رفت!

روز گذشته یکی از افشاگران به نام Majin Bu رندرهای منتسب به گوشی‌های سری آیفون ۱۶ را منتشر کرد که از تغییر گسترده در طراحی آن‌ها خبر می‌دهد. همانطور که می‌توانید ببینید، ظاهرا اپل قصد دارد چینش دوربین‌های آیفون‌ها را بعد از سال‌ها تغییر دهد و این دوربین‌ها را با چینش عمودی در پنل پشتی تعبیه کند. با فانیلی مگ همراه باشید.

انتظار می‌رود سری آیفـون ۱۶ از پنج مدل مجزا تشکیل شود تا طیف وسیع‌تری از نیازهای بازار را پوشش دهند. این افشاگر مدعی شده سری آیفـون ۱۶ در پنج مدل معرفی خواهد شد: آیفـون ۱۶، آیفـون ۱۶ پرو، آیفـون ۱۶ پرو مکس، آیفـون ۱۶ اس‌ای و آیفـون ۱۶ اس‌ای پلاس. این رویکرد جدید نشان می‌دهد که اپل با ادغام خط تولید آیفون SE در سری مهم‌تر آیفـون ۱۶، قصد دارد گزینه‌های بیشتری را با قیمت‌های متفاوت در اختیار کاربران قرار دهد.

آیفون ۱۶ اس‌ای (همان آیفون SE 4) قرار است با حفره نمایشگر، یک دوربین اصلی و نمایشگر ۶۰ هرتزی به دست کاربران برسد. به دلیل همین تغییرات، احتمالا قیمت این گوشی بالاتر از نسل قبلی خواهد بود. گفته می‌شود مدل استاندارد آیفـون ۱۶ با نمایشگر ۱۲۰ هرتز و دوربین دوگانه و عمر باتری بهبود‌یافته، تجربه‌ی کاربری بهتری را به ارمغان می‌آورد.

طبق معمول هم آیفـون ۱۶ پرو و ۱۶ پرو مکس با بیشترین ارتقاها مواجه می‌شوند و انتظار می‌رود معیارهای جدیدی را برای عملکرد و نوآوری در گوشی های هوشمند اپل تعیین کنند. همچنین گفته می‌شود همه مدل ها (به جز مدل های SE) باتری‌های بزرگتری داشته باشند.

اپل چندین سال است که بدون هیچ تغییر قابل توجهی همان طراحی را برای آیفون حفظ کرده است. نارضایتی کاربران از این رکود در مراسم رونمایی سال گذشته مشهود بود. با افزایش فروش جهانی، اپل احتمالاً اکنون را فرصتی مناسب برای رونمایی از یک طراحی جدید می‌داند و پیش‌بینی می‌کند که این حرکت نه تنها انتظارات مصرف‌کنندگان را برآورده کند، بلکه باعث رشد بیشتر درآمد نیز خواهد شد.

باید خاطرنشان کنیم افشاگری که این تصاویر را منتشر کرده سابقه‌ی درخشانی در این زمینه ندارد و بنابراین اگر این تغییرات صحت داشته باشد، بدون شک طی ماه‌های آینده سایر منابع آن را مطرح خواهند کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.