رسانه اینترنتی فانیلی

زیباسازی خانه های اجاره ای با کمترین هزینه

دکوراسیون خانه اجاره ای چالش‌های مخصوص به خود را دارد. در این خانه‌ها بحث هزینه و عدم آسیب رساندن به دیوارها و کف مطرح است. در این مطلب ایده‌های جالبی را برای دکوراسیون خانه‌های اجاره‌ای ارائه می‌دهیم.

در خانه‌های اجاره‌ای، امکان تخریب و ایجاد تغییرات جدی وجود ندارد. اما می‌توانیم با یک سری ایده خلاقانه و کم هزینه، دکور خانه اجاره ای خود را متحول کنیم. اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید، تا پایان این مطلب با رسانه اینترنتی فانیلی همراه باشید.

ایده دکوراسیون خانه اجاره ای برای زیباسازی

برای انجام برخی از کارهای مربوط به دکوراسیون در خانه‌های اجاره ای، باید اجازه صاحبخانه را به دست بیاوریم. همچنین باید مراقب آسیب‌های وارده به نقاشی دیوار یا تزیینات آن باشیم. بر این اساس باید کمی دست به عصا قدم برداریم.

اما نگران نباشید. چرا که ما در اینجا یک سری راهکار ساده و کم‌هزینه ارائه داده‌ایم که با عمل کردن به آن‌ها می‌توانید دکوراسیون خانه اجاره‌ای خود را متحول کنید.

استفاده از تابلو دکوراتیو جهت زیباسازی

با استفاده از تابلوهای دکوراتیو در ابعاد بزرگ، می‌توانید دیوار خانه اجاره ای خود را با کمترین هزینه تزیین کنید. این تابلوها با یک میخ هم به دیوار متصل می‌شوند و از این جهت نیازی به سوراخ کردن دیوار نیست. در خانه‌های چندساله می‌توانید تابلوها را در محل سوراخ‌های قدیمی کار کنید.

انواع تابلوهای دکوراتیو در سبک‌های انتزاعی یا رئال برای دکور خانه قابل استفاده هستند. شما بر اساس سبک دکوراسیون و سلیقه خود می‌توانید فضاهای خانه را با تابلو تزیین کنید. همچنین سعی کنید تا حد امکان به جای آينه دیواری، از آینه قدی استفاده کنید که به دیوار آسیبی وارد نشود.

استفاده از کوسن و شال مبل

اگر فکر می‌کنید خانه شما بیش از حد ساده و بی‌روح است، می‌توانید پارچه مبلمان قدیمی خود را عوض کنید و یا چند کوسن رنگی روی آن‌ها قرار دهید. شال مبل هم ایده جالبی برای رنگ و رو بخشیدن به دکور منزل شما است. به ویژه برای داشتن یک دکور گرم و دلنشین در فصل پاییز و زمستان، استفاده از شال مبل توصیه می‌شود.

استفاده از گل و گیاه جهت زیباسازی

چیدمان گل و گیاه آپارتمانی، ایده‌ای جالب و کم هزینه برای دکوراسیون خانه اجاره ای است. می‌توانید از انواع گیاهان آپارتمانی مقاوم برای دکور منزل خود استفاده کنید.

انواع استند گل با طرح‌های متنوع نیز برای دکور خانه شما قابل استفاده هستند. اما پیشنهاد ما این است که حد تعادل را رعایت کنید و در چیدمان گلدان در خانه افراط نداشته باشید. در غیر این صورت خانه شما شلوغ و بی‌هویت به نظر می‌رسد.

لوازم خانه را به شکل یک سرمایه نگاه کنید

شما قرار نیست تا سال‌های دراز در خانه اجاره ای خود زندگی کنید. بنابراین با خرید لوازم باکیفیت و زیبا، می‌توانید برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید. برای مثال، با انتخاب یک میز کنسول ساده و زیبا که به آسانی قابل حمل است، می‌توانید دکور خانه خود را متحول کنید.

در خانه اجاره ای از کفپوش‌های موقت استفاده کنید

اگر کف خانه شما ظاهر ناخوشایندی دارد، می‌توانید با اجازه صاحبخانه، آن را با انواع کفپوش لاستیکی ارزان بپوشانید. همچنین می‌توانید از موکت یا یک قالیچه بزرگ استفاده کنید و قسمت‌های خالی خانه را با مبلمان و لوازم بپوشانید.

به تعداد کافی کمد و قفسه قابل حمل داشته باشید

کمد و قفسه از جمله لوازم ضروری برای نظم بخشیدن به فضای خانه هستند. در بسیاری از خانه‌های اجاره‌ای با مشکل کمبود کابینت و کمد دیواری مواجه هستیم. با استفاده از انواع کمد و باکس‌ می‌توانیم این مشکل را برطرف کنیم. انواع قفسه‌های مدولار بادوام و کاربردی نیز در بازار موجود هستند که به راحتی در تمام فضاها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها