رسانه اینترنتی فانیلی

خوش اندام‌ترین زنان جهان معرفی شدند

گرچه زیبایی امری سلیقه‌ای است، اما یک روش علمی هست که با آن می‌توانید متوجه شوید اندام یک شخص از نظر نسبت‌های بدنی تا چه حد بی نقص است. این کار به کمک یک فرمول انجام می‌شود که نشان می‌دهد نسبت‌های بدنی شخص تا چه اندازه به «نسبت طلایی» نزدیک است. نسبت طلایی، نسبت‌های بدنی بخصوصی است که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر محسوب می‌شوند.

بر همین اساس این زنان مشهور زیباترین اندام را دارند.

سلما هایک: ۸۸ درصد​

زیبایی سلما هایک سمفونی‌ای از عناصر جذاب مختلفی است. ویژگی‌های ظاهری برجسته‌ی او حسی از ظرافت و شادابی ایجاد می‌کنند. زیبایی او تنها برآمده از ویژگی‌های فیزیکی اش نیست و از اعتماد به نفس او نیز ناشی می‌شود.

کامرون دیاز: ۹۱ درصد

کامرون دیاز زیبایی‌ای طبیعی و شاداب دارد و چشمان زیبا و مو‌های طلایی اش جذابیت زیادی به او بخشیده اند. او برای ترویج مقوله‌ی مثبت نگری به بدن هم تلاش می‌کند تا دیگران هم منحصر به فرد بودن خود را بپذیرند.

کیتی پری: ۹۲ درصد

کینی پری زیبایی‌ای برخلاف عرف دارد. رنگ مو‌های متغیرش، از آبی گرفته تا بنفش، شخصیت خلاق و جسور او را نشان می‌دهد. او مخالف استاندارد‌های زیبایی غیر واقع بینانه است و از برای ترویج مقوله‌ی مثبت نگری به بدن تلاش می‌کند.

مریلین مونرو: ۹۴ درصد

زیبایی مریلین مونرو با وجود گذشت سال‌ها و تغییر استاندارد‌های زیبایی، هنوز زبانزد است. مو‌های بلوند پلاتینه و لب‌های قرمز رنگش مشخصه‌ی او بودند. اندام ساعت شنی او استاندارد‌های زیبایی دوره‌ی خود را به چالش کشید و از نو تعریف کرد.

هلن میرن: ۹۵/۶ درصد

لن میرن از زیبایی‌ای برخوردار است که دو مقوله‌ی سن و انتظارات را به چالش می‌کشد. مو‌های سفید و چین و چروک‌های صورتش که بخشی از زیبایی او هستند ثابت می‌کنند او با گذر زمان در جنگ نبوده است و اعتماد به نفس او را به رخ می‌کشند. او با به چالش کشیدن استاندارد‌های زیبایی و عرف جامعه نشان داده که زیبایی محدود به جوانی نیست، بلکه با پختگی بیشتر هم می‌شود.

کیم کارداشیان: ۹۶/۳ درصد

کیم کارداشیان زیبایی مدرنیی دارد که تأثیر چشمگیر و غیر قابل انکاری بر فرهنگ عامه داشته است. فرم آرایش و اندامش استاندارد‌های جدیدی در دنیای زیبایی و فشن ایجاد کرد.

اسکارلت جوهانسون: ۹۶/۴ درصد

اسکارلت جوهانسون از زیبایی‌ای برخوردار است که به دوره‌ی خاصی محدود نیست و تاریخ انقضا ندارد. مو‌های طلایی اش قاب چهره‌ای همزمان معصوم و قدرتمند است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.