رسانه اینترنتی فانیلی

خانه جن زده در تهران!

دیوارهای خانه سیاه و دوده‌زده است. کف حیاط و حتی کف اتاق‌ها پر است از شیشه‌خرده‌های قدیمی، گچ و رنگ سقف و دیوارها هم ریخته است. این خانه متروکه قطعا جن‌زده است.

خانه جن زده دربند تهران یا خانه شیطان زده یکی از جاذبه‌های توریستی محلی در تهران است. این خانه در منطقه‌ دربند واقع شده است و به دلیل تاریخچه‌ خاصی که دارد، جذابیت خاصی برای بازدیدکنندگان یافته است. همراه رسانه اینترنتی فانیلی یک گردش هیجان‌انگیز به این خانه ترسناک در دل پایتخت داشته باشید.

خانه جـن زده دربند تهران

باغچه‌های پهن خانه، پر از خار و خاشاک و علف‌های هرز شده‌اند و تمام درهای خانه به‌جز در ورودی باز است. اینجا خانه جن زده دربند تهران است. بر اساس باور محلی، این خانه درگذشته مسکن یک خانواده بوده است که به دلیل فرار از شر قاتلانی که در پی آن‌ها بودند، خود را در خانه‌ای مخفی نگه داشته‌اند. اما این خانه در طول زمان، به دلیل شیطان‌زدگی و انجام برنامه‌ها و فعالیت‌های شیطانی توسط افرادی که در آنجا ساکن شده بودند و شاید عضو گروه‌ها یا فرقه‌های خاصی بودند، شهرت پیدا کرده است.

اکثر مردم ایران به این باور دارند که خانه جـن زده دربند تهران، مربوط به دوران پهلوی بوده و با فرار شاه از ایران، تبدیل به مرکزی برای انجام برنامه‌های شیطانی شده است. بااین‌حال، هیچ مدرک و شاهدی برای این باور وجود ندارد.

به‌هرحال خانه جـن زده دربند تهران به‌عنوان یک جاذبه‌ توریستی محلی شناخته شده است و هر ساله بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی به آنجا سفر می‌کنند تا این خانه عجیب‌وغریب را با چشمان خودشان ببینند.

این خانه با شهرت و محبوبیت خاص خود به یک جاذبه‌ گردشگری در تهران تبدیل شده است. گردشگران داخلی و خارجی بسیاری به این خانه سفر می‌کنند تا با دیدن این خانه تاریخی و عجیب، از یک تجربه خاص بهره‌مند شوند.

مرگ یک جوان در خانه جـن زده دربند

مرگ یک جوان در خانه جـن زده دربند تهران یک حادثه‌ ناگوار و تلخ بود. در سال ۲۰۱۵، یک جوان به نام آرمین در حال بازدید از خانه جن‌زده بود که به طور ناگهانی دچار نارسایی قلبی شد و در محل فوت کرد. این حادثه باعث شد که برخی مردم، بیشتر از پیش به خانه جـن زده علاقه‌مند شوند؛ ولی به‌هرحال توصیه می‌شود که هرگز تلاش نکنید به‌تنهایی و بدون اجازه‌ قانونی و راهنمای محلی به خانه جن‌زده دربند بروید.

در حال حاضر، این خانه در دسترس عموم قرار ندارد و تحت نظارت پلیس است. برای بازدید از خانه، باید ابتدا اجازه‌ قانونی را دریافت کرده و با همراهی راهنمای محلی و پلیس به آنجا بروید. به همین دلیل، بهتر است قبل از رفتن به این خانه، با مقامات محلی یا افراد آشنا در تهران تماس بگیرید و اطلاعات لازم را جهت بازدید از خانه جـن زده دربند تهران به دست آورید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها