رسانه اینترنتی فانیلی

تصویر ماژول دوربین آیفون ۱۶ عمودی شدن دوربین‌ها را نشان می‌دهد

طی هفته‌های گذشته گزارش‌های زیادی در مورد عمودی شدن ماژول دوربین آیفون ۱۶ منتشر شده است. حالا در همین زمینه، اطلاعات جدیدی در شبکه اجتماعی X از کاربری به نام Majin Bu منتشر شده. اگرچه سابقه این کاربر در ارائه اطلاعات دقیق در مورد طراحی آیفون‌های آینده چندان منسجم نیست، اما گاهی اوقات اطلاعات درستی را به اشتراک گذاشته است. پس با مجله اینترنتی فانیلی همراه شوید.

این افشاگر در پست خود تصویری به اشتراک گذاشته که به نظر می‌رسد شاسی اصلی دوربین مدل پایه آیفون ۱۶ باشد که دارای چیدمان عمودی دوربین است. همانطور که توسط برخی کاربران زیر این پست اشاره شده، اگرچه تصویر قطعه به صورت وارونه منتشر شده، اما این موضوع بر اصالت خود قطعه تأثیری ندارد.

سایت MacRumors به طور مستقل توانسته است اصالت طراحی قطعه‌ای که در تصویر بالا نشان داده شده است را تأیید کند. این سایت نوشته که آیتم نشان داده شده در پست موردنظر، شاسی اصلی دوربین پروژه دوربین I-34 است که قرار است در مدل پایه آیفون ۱۶ استفاده شود.

این نشت اطلاعات جدید با گزارش‌های متعدد در مورد چیدمان عمودی جدید دوربین که اپل برای آیفون ۱۶ برنامه‌ریزی کرده است، همخوانی دارد. اپل تصمیم گرفته است بر خلاف چیدمان مورب فعلی که در مدل‌های پایه آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس وجود دارد، دوربین‌ها را به صورت عمودی تراز کند. با استفاده از چیدمان دوربین عمودی، اپل می‌تواند ضبط ویدیو فضایی (Spatial) را به مدل پایه آیفون ۱۶ بیاورد و در نتیجه در دسترس بودن این ویژگی را به کل سری آیـفون ۱۶ گسترش دهد.

از دیگر تغییرات مدل‌های استاندارد آیفـون ۱۶ باید به بهره‌گیری از دکمه‌ی اکشن (مشابه مدل‌های پرو آیفون ۱۵) و قرارگیری دکمه‌ی Capture در سمت راست بدنه برای تصویربرداری اشاره کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.