رسانه اینترنتی فانیلی

با این ترکیب خاص موهای خود را تقویت کنید

اگر خشکی موهایتان شما را اذیت می‌کند و به دنبال تقویت آن‌ها هستید، همراه ما باشید تا به شما ترکیب معجزه‌آسا برای تقویت موهایتان معرفی کنیم.

ترکیب تقویت کننده مو شما را نجات می‌دهد. داشتن موهایی سالم در کنار چهره‌ای شاداب، زیبایی یک خانم را کامل می‌کند. همان‌طور که خانمی به پوستش اهمیت می‌دهد باید به موهایش نیز رسیدگی کند تا زیبایی چهره‌اش کامل شود. برای حفظ تارهای دوست‌داشتنی موهای خود، کاری کنید تا همیشه از داشتنشان لذت ببرید. همراه رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

امروزه از روغن کنجد سیاه در تهیه انواع فراورده‌های آرایشی و بهداشتی خصوصاً محصولاتی که برای رفع انواع خشکی‌ها تجویز می‌شوند استفاده می‌شود. معمولاً در ترکیب انواع کرم‌ها و ماسک‌ها و شامپو‌های ترمیمی از این روغن استفاده شده تا خاصیت درمانی آنها چندبرابر شود. این روغن به ترمیم موهای آسیب‌دیده پرداخته و از خشکی بیش از حد این عضو نیز جلوگیری می‌کند و موجب راحتی افرادی می‌شود که سال‌هاست از خشکی مو رنج‌برده و همواره از شانه‌زدن و رنگ‌کردن موهای خشکشان می‌هراسند.

ترکیب تقویت کننده مو

قبل از هر چیز باید بگوییم که شما می‌توانید از این ماسک بسته به موهایتان هفته‌ای ۱ تا ۲ بار بعد از شست‌وشوی آن‌ها در حمام استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه یک ترکیب تقویت‌کننده مـو

  • روغن کنجد                ۲ قاشق غذاخوری
  • زرده تخم‌مرغ             ۱ عدد
  • شیر                       ۲ قاشق مرباخوری
  • آرد جوانه گندم          ۲ قاشق غذاخوری

ابتدا مواد را کاملاً مخلوط کرده و بعد از شست‌وشوی موها در حمام این ماسک را بر تمام مو خصوصاً پوست سر قرار داده و کاملاً با دودست ماساژ دهید. هرقدر ماساژ بیشتر باشد مواد آسان‌تر نفوذ می‌کنند. سپس باگذشت ۱۰ دقیقه آن‌ها را با آب ولرم آبکشی نمایید.

در ضمن اگر می‌خواهید مقدار زیادی از کنجد خام را به مدتی بیش از یک سال نگهداری کنید باید آن را در داخل ظرف شیشه‌ای خشک و درب‌دار و دور از هرگونه رطوبت و قرارگرفتن در معرض نور خورشید ذخیره نمایید. همیشه به‌خاطر داشته باشید که در تکرار هر توصیه و عادتی زیاده‌روی نکنید حتی اگر این توصیه از سوی متخصصین مهم تلقی شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.