رسانه اینترنتی فانیلی

ایده های جذاب برای اتاق کودک

تزیین اتاق کودک فقط به انتخاب رنگ‌‌های شاد و پاستلی خلاصه نمی‌شود. در این مطلب ایده‌های جذابی برای تزیین اتاق کودک ارائه شده است.

اتاق خواب کودک باید با روحیات او مطابقت داشته باشد. استفاده از رنگ‌های شاد و طرح‌های فانتزی، به زیبایی هر چه بیشتر این فضا کمک می‌کند. در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی، ایده‌های جالبی برای تزیین اتاق کودک ارائه شده است.

تزیین اتاق کودک با روش‌های ساده و جذاب

برای تزیین اتاق کودک، بیش از هر چیز به یاد رنگ‌های پاستلی و ملایم می‌افتیم. اما این تمام ماجرا نیست. اگر می‌خواهید اتاق خواب، حس کنجکاوی و خلاقیت کودک شما را برانگیزاند و از او فرد شادی در آینده بسازد، تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

نقاشی دیوار با ایده‌های نو برای تزیین اتاق خواب کودک

با ایجاد طرح‌های فانتزی و زیبا روی دیوار، دل کودک شما بی‌نهایت شاد می‌شود. می‌توانید طرح انیمیشن مورد علاقه فرزندان خود را روی دیوار اتاق خواب پیاده کنید.

برای این کار به طرح آماده نیاز دارید که آن را روی شابلون پیاده کرده و در نهایت روی دیوار توسط اسپری رنگ اجرا کنید. اگر دیوار اتاق خواب کناف باشد، می‌توانید با برش قسمت‌هایی از دیوار، طرح‌های جالبی ایجاد کنید.

کمد لباس در ارتفاع قد کودک

برای تزیین اتاق کودک باید نیازهای او را به خوبی در نظر داشته باشید. برای مثال توجه کنید که همه چیز مطابق با قد کودک طراحی شده باشد. کودک باید بدون کمک بزرگتران بتواند لباس‌ها و کتاب‌های خود را از قفسه‌ و کمد بردارد. بنابراین پیشنهاد ما این است که ارتفاع کمد و قفسه اتاق کودک را مطابق با قد و دسترسی او انتخاب کنید. می‌توانید با بزرگتر شدن کودک، ارتفاع قفسه‌ها را بالاتر ببرید.

استفاده از متریال نرم و امن برای تزیین اتاق کودک

کودکان مشتاق دویدن و بازی کردن هستند. بنابراین بهتر است گوشه‌های مبلمان اتاق کـودک نرم باشد. همچنین برای تزیین اتاق کـودک باید از دیوارپوش‌ و کفپوش نرم استفاده کنید. دیوارپوش فومی برای تزیین دیوار اتاق کـودک ایده خوبی است. موکت نیز کفپوش مناسبی برای اتاق خواب کـودک است و امنیت کـودک را تامین می‌کند.

انتخاب پرده با طرح‌های فانتزی

پرده اتاق کـودک نیز در زیبایی دکوراسیون اتـاق نقش مهمی دارد. می‌توانید پرده‌ای با طرح‌های انیمیشن مورد علاقه کودک خود تهیه کنید و یا صرفاً با رنگ‌های شاد و پاستلی، اتـاقی روشن و شاد برای کـودک خود بسازید. می‌توانید پرده را با روتختی و فرش اتاق کـودک ست کنید تا زیبایی آن چندین برابر شود.

انتخاب فرش با طرح‌های فانتزی

هنگام تزیین اتاق کـودک نباید از اهمیت فرش غافل شویم. فرش‌های نرم با پرز متوسط انتخاب خوبی برای اتاق کـودک هستند. می‌توانید با انتخاب رنگ‌های شاد، دکور اتاق کـودک خود را زیباتر کنید. اگر می‌خواهید رنگ چرکتابی برای اتاق کـودک داشته باشید، پیشنهاد ما رنگ‌های شاد و زنده‌ای مثل آبی، سرخابی، بنفش و قرمز است. می‌توانید دکور اتاق را چند رنگ کار کنید تا به راحتی با تمام رنگ‌های شاد ست شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها