رسانه اینترنتی فانیلی

انواع گل و گیاه فنگ شویی

برخی از گل و گیاه های فنگ شویی که می توانید به هدف ایجاد و افزایش انرژی فنگ شویی در منزل استفاده کنید در این مقاله در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

برخی از گل و گیاه های فنگ شویی که می توانید به هدف ایجاد و افزایش انرژی فنگ شویی در منزل استفاده کنید شامل موارد زیر است:

گل یشم
گیاه فنگ شویی یشم یا گیاه پول، یک گیاه خانگی آبدار با ساختاری مینیاتوری درخت مانند و برگ‌های ضخیم، گوشتی و عقیق‌شکل است.
گیاه پتوس در فنگ شویی

گیاهان فنگ شویی پتوس گیاهان مقاومی هستند که حتی یک مبتدی نیز می‌تواند از آنها مراقبت کند.گیاه فنگ شویی پتوس احساس فراوانی و سخاوت را ایجاد می‌کند، زیرا انتشار آن بسیار آسان است.

گل سانسوریا در فنگ شویی

گل فنگ شویی سانسوریا که برگ‌های شمشیری دارد، برای راهرو یا راه ورودی به‌عنوان یک گیاه محافظ فنگ شویی عمل می‌کند. گیاه سانسوریا نگهداری آسانی دارد و می تواند نور کم را تحمل کند، بنابراین انتخاب خوبی در بین گیاهان فنگ شویی کم نور است. سانسوریا در شب اکسیژن تولید می‌کند و به پاک‌سازی محیط داخلی شما کمک می‌کند، بنابراین به‌عنوان یک گیاه اتاق خواب انتخاب خوبی است. گیاه سانسوریا از شما در برابر چیزهای منفی موجود در اتاق خواب محافظت می‌کند، بنابراین داشتن او به شما آرامش می‌دهد.

گیاه بونسای در فنگ شویی

این نوع گیاه فنگ شویی به‌سرعت رشد نمی‌کند، کشت آن به زمان نیاز دارد و این موضوع به شما صبر می‌آموزد. مورد استفاده این گیاه ثروتمند شدن سریع نیست، بلکه فهمیدن این است که چگونه می‌توان یک جریان ثابت و سالم از ثروت در زندگی خود ایجاد کرد. درخت پول با ویژگی‌های متمایزش، از جمله برگ‌های کف دست مانند و تنه بافته‌شده‌اش نه‌ تنها سموم را از هوا جذب می‌کند، بلکه می‌تواند به‌عنوان یک دکوراسیون تأثیرگذار(گل وگیاه فنگ شویی) عمل کند.

گل کاکتوس در فنگ شویی

طبق اصول اولیه درباره نگهداری گیاه و گل فنگ شویی، قرار دادن گیاهان کاکتوس در اتاق نشیمن، اتاق خواب یا ورودی خانه می‌تواند این مکان‌ها را به جای همکاری و هماهنگی به محل درگیری تبدیل کند. گیاهان کاکتوس خود را در جایی آفتابی که هوا به‌خوبی در آن جریان دارد قرار دهید و با انرژی منفی خداحافظی کنید.

یک گیاه کاکتوس اگر در یک منطقه نامناسب قرار گیرد می تواند فنگ شویی بدی به همراه داشته باشد. از قراردادن کاکتوس در اناق خواب خودداری کنید؛ زیرا ممکن خارهای آن برای شما آزاردهنده باشد و روی خواب شما تاثیر منفی بگذارد. کاکتوس گیاهی است که باید در مقابل تابش مستقیم آفتاب باشد تا بتواند گل‌دهی خوبی داشته باشد.

آشپزخانه هم مکان مناسبی برای قرارگرفتن کاکتوس نیست؛ زیرا آشپزخانه محل پخت و پز است و خارهای کاکتوس (گل و گیاه فنگ شویی) برای آشپزی، انرژی فنگ شویی خوبی ندارد و ممکن است در هنگام آشپزی وارد غذا شود. در فنگ شویی اعتقاد بر این است که خارهای کاکتوس باعث تخلیه انرژی مثبت می‌گردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.