رسانه اینترنتی فانیلی

آرایش مناسب با رنگ موی مشکی

اگر رنگ موی مشکی دارید باید طوری آرایش کنید که با رنگ موهای شما هماهنگی داشته باشد، این‌گونه جذاب‌تر به‌نظر خواهید رسید.

خانم‌هایی که رنگ موی مشکی دارند یا آن را انتخاب می‌کنند باید دقت کنند و بین رنگ مو و آرایش خود هارمونی ایجاد کنند. در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی به شما نحوه آرایش با موی مشکی را می‌گوییم.

نحوه آرایش با موی مشکی چگونه است؟

در هنگام انتخاب مدل آرایش صورت بهتر است به فرم صورت، رنگ پوست و رنگ لباس‌های خود توجه کنید تا بتوانید مدل آرایشی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

رنگ مو و آرایش صورت اگر به‌درستی انتخاب شوند تغییرات مثبتی در ظاهر خانم‌ها ایجاد می‌شود. بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل آرایش صورت و مدل رنگ موهای خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

سایه چشم مناسب موهای مشکی

اگر موهای مشکی و چشم‌های مشکی دارید بهترین رنگ سایه چشم برای شما سایه چشم‌های دودی است که جذابیت چشم‌ها را چندین برابر می‌کنند و با رنگ موهای شما هماهنگی دارد.

رژلب مناسب آرایش با موی مشکی

خانم‌هایی که موهای مـشکی و پوست سفیدی دارند بهترین رژلب برای آن‌ها در مجالس رژ لب قرمز است که با رنگ پوست و موی آن‌ها به‌خوبی ست می‌شود اما اگر پوست شما تیره است رژ لب‌های بنفش و شرابی برای شما مناسب است.

رژ گونه مناسب موهای مشـکی

رژ گونه تکمیل‌کننده آرایش است و چهره را از بی‌حالی نجات می‌دهد. اگر موهای تیره‌ای داشته باشید بهترین رژ گونه برای شما رژ گونه‌هایی به رنگ مرجانی هستند و چهره شما را زیباتر می‌کنند.

مدل و رنگ ابرو در آرایش با موی مشـکی

با موهای مشکـی ابروهای خیلی پهن و تیره مناسب نیستند. بهتر است ابروهای خود را دو درجه روشن‌تر کنید و اگر ابروهای شما خیلی پهن است کمی آن‌ها را نازک‌تر کنید و مطمئن باشید این‌گونه زیباتر می‌شوید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها