رسانه اینترنتی فانیلی

4 نشانه که میگوید مرگ شما نزدیک است!

بوی دهانتان، فرم ناخن و اندام شما می‌گویند که شما زود می‌میرید یا نه با شناخت و مشاهده این علائم که نشانه‌های مرگ نام دارند سریعاً به پزشک مراجعه کنید.

از نشانه‌های مرگ چه می‌دانید؟ شاید فکرکردن درباره این مسئله چندان خوشایند نباشد؛ اما همه ما دیریازود خواهیم مُرد. همه ما با تاریخ انقضا به دنیا می‌آییم و کاری هم نمی‌توانیم برای این موضوع انجام دهیم. انتخاب سبک و نوع زندگی همراه با عوامل زیست‌محیطی می‌تواند مسبب مرگ زودهنگام شود. بهترین کار این است که تمام تلاشتان را بکنید و چندان نگران احتمالات حقیقی اما نه‌چندان نزدیک نباشید و به خودتان بابت این مسئله آسیب وارد نکنید. علائم پایان عمر را در این مطلب از مجله اینترنتی فانیلی بخوانید.

نشانه‌های مرگ و علائم پایان عمر

اگر نسبت به داشتن یک زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر خیلی جدی هستید، بهتر است ببینید که آیا هیچ یک از نشانه‌های زیر درباره شما و وضعیت فعلی‌تان صدق می‌کند یا نه.

ناخن‌های پیچ‌دار

ناخن‌های دست ما می‌توانند چیزهای زیادی را درباره وضعیت سلامت به ما نشان دهند. اگر بر روی ناخن‌هایتان لکه‌ هایی ایجاد شده است یا لبه‌های آن حالت غیرعادی پیدا کرد و رنگ‌ و رو رفته شده است احتمالاً دچار مشکلات حادی شده‌اید. اگر هر نوع مورد عجیبی درباره ناخن‌هایتان دیدید حتماً به پزشک مراجعه کنید.

اندام شما

اگر می‌خواهید در سنین ۶۰ و ۷۰ سالگی یا بیشتر از آن به‌خوبی و سالم زندگی کنید، باید وضعیت جسمی خود را جدی بگیرید. این به معنای آن است که باید شاخص حجم بدنتان در طیف مناسبی باشد و اضافه‌وزن نداشته باشید. همه می‌دانیم که چاقی می‌تواند به طریق مختلف به بدنتان آسیب وارد کند.

ضعیف‌شدن حس بویایی

حس بویایی ما به دلایل مختلف اهمیت فراوانی دارد و وقتی سنمان بالا می‌رود، به‌مرور این حس کم‌رنگ می‌شود. در واقع همه ما افراد مسن و سالخورده را دیده‌ایم که در دیدن یا شنیدن دچار مشکلاتی شده‌اند و حس بویایی خود را از دست داده‌اند. خبر بد این است که تحقیقات نشان می‌دهد کم‌شدن حس بویایی یعنی نزدیک‌شدن به زمان مرگ.

بوی بد دهان

بوی بددهان می‌تواند نشانگر مشکلاتی در ارتباط با سلامتی باشد. بوی بد مزمن دهان به‌نوعی گویای سرطان و یا سایر عفونت‌هایی باشد که منجر به مرگ می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.