رسانه اینترنتی فانیلی

3 رژیم غذایی خاص در سال 2024

در این روزهای واپسین مانده به سال جدید و عید نوروز دنبال یک‌راه حل سریع برای کاهش وزن هستید؟ دلتان یک رژیم غذایی محبوب و سالم می‌خواهد؟ چندین رژیم متفاوت را امتحان کرده‌اید؛ اما به نتیجه نرسیده‌اید؟

رژیم غذایی یک ‌راه‌حل آسان و سریع برای رسیدن به وزن ایده‌ آل است درحالی‌ که انواع متفاوت آن بر روی نیازهای مختلف شما تمرکز می‌کند. همراه مجله اینترنتی فانیلی با چند نمونه از این رژیم‌ها که متناسب با نیازهای شماست، آشنا شوید.

برنامه رژیم غـذایی یک ماهه رایگان با رژیم HCG

به دنبال کاهش وزن سریع هستید؟ مثلا روزی یک کیلوگرم کاهش وزن مناسب است؟ پس نیاز به رژیمی دارید که سوخت‌وساز بدن شما را به‌شدت بالا ببرد و چه رژیمی بهتر از HCG که حتی با چربی سوزی بالا بازهم با آن احساس گرسنگی نمی‌کنید؟

گنادوتروپین یک هورمون انسانی است که در اوایل بارداری در بدن رها می‌شود. با آزاد شدن این هورمون، بدن شروع به تولید هورمون‌های دیگری می‌کند که برای رشد جنین لازم است! در رژیم HCG ابتدا شروع به خوردن مکمل‌های این هورمون می‌کنید، سپس به همراه مصرف مکمل‌ها روزی پانصد کالری غذا مصرف می‌کند و در مرحله سوم و آخر مصرف مکمل خود را کم کرده و مصرف مواد غذایی خود را افزایش می‌دهید تا به وزن ایده آلتان برسید.

وگان یک رژیم غذایی لاغری شکم و پهلو

چیزی که باعث چاقی شکم و پهلو می‌شود، چربی است پس اگر بتوان این ماده غذایی را به‌گونه‌ای حذف کرد که غذای سالم بیشتری به بدن برسد حتما نتیجه فوق‌العاده خواهد بود. رژیم غذایی وگان دقیقا همان چیزی است که به دنبالش هستید! بدون شمارش کالری و تنها با مصرف فیبر زیاد نه‌تنها احساس سیری طولانی‌تری می‌کنید؛ بلکه حتی سلامت جسمی خود را با کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی، دیابت نوع ۲ و مرگ زودرس تضمین می‌کنید.

رژیم غـذایی لاغری رایگان فستینگ

اگر دنبال یک‌راه جادویی برای کاهش وزن هستید هیچ رژیم غذایی‌ای جواب شما نخواهد بود؛ اما اگر دنبال یک روش معقول و سالم هستید، رژیم فستینگ می‌تواند انتخاب خوبی باشد. تمرکز این رژیم برخلاف سایر رژیم‌ها روی میزان و حجم غذا نیست؛ بلکه روی زمان خوردن غذاست! در واقع این رژیم چیزی شبیه روزه گرفتن است! یعنی در تایمی از روز شما غذا می‌خورید و بقیه روز را دیگر چیزی نمی‌خورید درست مانند روزه گرفتن.  این رژیم اساسا دریافت کالری را محدود می‌کند و منجر به کاهش وزن می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.