چنان‌چه جزو کاربران گوشی های سامسونگ هستید و گوشی خود را گم کرده‌اید؛ در این‌صورت مشخصه Find My Mobile به شما کمک می‌کند تا دستگاه مفقود شده خود را پیدا کنید. حتی در صورت فراموش کردن پسورد، پین یا الگوی قفل گوشی خود با استفاده از مشخصه Find My Mobile می‌توانید قفل دستگاه را بازگشایی نمایید. با این‌حال دستگاه مفقود شده بایستی پیش‌تر به حساب‌کاربری سامسونگی شما متصل شده باشد. اما در صورت آفلاین بودن دستگاه مفقود شده وضعیت به چه شکل خواهد بود؟

مکس وینباخ؛ یکی از اعضای انجمن XDA شب گذشته با انتشار توئیتی اعلام کرد که سامسونگ ویژگی جدیدی را به منوی Find My Mobile اضافه نموده است. مشخصه جدید برای کمک به یافتن دستگاه مفقود شده به سایر دارندگان دستگاه‌های گلکسی متکی خواهد بود. با توجه به تصویر اسکرین‌شات به اشتراک گذاشته شده توسط آقای وینباخ، قابلیت ردیابی آفلاین از طریق مراجعه به صفحه Offline finding و روشن کردن گزینه موجود در بخش فوقانی صفحه قابل فعال‌سازی خواهد بود.

به گفته سامسونگ “این قابلیت در گوشی های سامسونگ به کاربران امکان خواهد داد تا حتی در صورت عدم اتصال هندست مفقود شده خود به شبکه نیز با استفاده از دستگاه‌های گلکسی سایر افراد بتوانند گوشی خود را پیدا کنند. همچنین این مشخصه امکان استفاده از گوشی جهت یافتن دستگاه‌های گلکسی مفقود شده در فواصل نزدیک را فراهم می‌کند. همچنین چنان‌چه ساعت‌ها و ایربادها برای آخرین بار به دستگاه شما متصل شده باشند؛ در این‌صورت قادر به یافتن این گجت‌ها خواهید بود.”

به‌عبارت دیگر چنان‌چه گوشی مفقود شده شما آفلاین بوده و در محدوده‌ای نزدیک قرار داشته باشد؛ در این‌صورت کماکان بر روی یک دستگاه گلکسی دیگر قابل رویت خواهد بود. همچنین چنان‌چه شخص دیگری صاحب یک گوشی گلکسی مفقود شده و آفلاین باشد و دستگاه وی در فاصله‌ای نزدیک به هندست شما قرار داشته باشد؛ در این‌صورت گجت مذکور بر روی هندست شما نمایان خواهد شد.

سامسونگ
اکنون کاربران حتی در صورت آفلاین بودن گوشی مفقود شده خود می‌توانند آن‌را پیدا کنند

هر هفته، شنبه ها با هفته نامه اینترنتی فانیلی همراه باشید!

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در google
Google+

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/fanilyir/public_html/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 43

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/fanilyir/public_html/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 45