رسانه اینترنتی فانیلی

گوگل نام پیام رسان سیستم عامل اندروید را تغییر داد

برنامه‌ی پیام رسان گوگل که تاکنون Messages by Google نام داشت، علاوه‌بر دریافت ویژگی‌های جدید، از نام جدیدی بهره می‌برد.

گوگل با انتشار آپدیت جدید برای برنامه‌ی پیام رسان خود که تاکنون به‌عنوان Messages by Google شناخته می‌شد، نام آن را به Google Messages تغییر داد.

بخش ‌by Google فقط در گوگل، شرکت‌های مخابراتی و سایر حوزه‌های مرتبط با بازاریابی رسمی استفاده شده است.

به‌عنوان مثال ویدیویی که به‌روزرسانی بزرگ سال گذشته‌ی این اپلیکیشن را جمع‌بندی می‌کند، با عنوان Messages by Google – New features and a new look coming your way در یوتیوب منتشر شده است.

طبق اعلام گوگل، به‌مناسبت رسیدن به رکورد یک میلیارد کاربری که از Google Messages برای ارتباط با دیگران استفاده می‌کنند، ویژگی‌های جدیدی مثل تم، جلوه‌های صفحه و واکنش‌های مبتنی‌بر هوش مصنوعی به این برنامه اضافه شده است.

صفحه‌ی اصلی نسخه‌ی بازطراحی Google Messages، اکنون حرف G چهاررنگ را در گوشه‌ی سمت‌چپ بالا نمایش می‌دهد. این برنامه در اندروید همچنان با نام Messages شناخته می‌شود و باید دید آیا Phone by Google نیز آپدیت مشابهی را دریافت خواهد کرد و به Google Phone تغییر نام خواهد داد یا خیر.

برنامه‌ی پیام‌رسان گوگل اکنون امکان تغییر ظاهر حباب‌های مکالمه را دراختیار کاربران قرار می‌دهد و درمجموع ۹ حالت وجود دارد که می‌توان از‌ آن‌ها برای شخصی‌سازی چت‌ها استفاده کرد. رنگی که شما یا گیرنده در این بخش انتخاب می‌کنید، با طرف مقابل همگام‌سازی خواهد شد و البته این ویژگی هنوز به‌طور گسترده دردسترس همه‌ی کاربران بتا قرار نگرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.