رسانه اینترنتی فانیلی

کره بادام زمینی و خواص آن

طرفداران کره بادام زمینی در کل دنیا زیاد هستند. افرادی هستند که ظرف این خوراکی خوشمزه و مقوی از دستشان نمی‌افتد.

طرفداران کره بادام زمینی در کل دنیا زیاد هستند. افرادی هستند که ظرف این خوراکی خوشمزه و مقوی از دستشان نمی‌افتد. صبحانه، میان وعده حتی اگر رهایشان بکنی دم به دقیقه کره بادام زمینی می‌خورند! در مقابل هم عده‌ای هستند که اعتقاد دارند طعم این کره مثل گچ توی دهان می ماسد و با خوردن آن حس خفگی دارند! سلیقه‌ها متفاوت است دیگر!

به گزارش فانیلی، کره بادام زمینی بین ورزشکاران و کسانی که رژیم لاغری دارند از محبوبییت خاص‌تری برخوردار است. این خوراکی جذاب و خوشبو از تفت دادن بادام زمینی تهیه می‌ شود. در انواع مختلفی یافت می‌شود که می‌توان از آنهایی که فاقد شکر هستند یا آنهایی که پروتئین وی هم دارند نام برد. بعضی از کره‌ ها از بادام زمینی خرد شده هم در خود دارند و برخی دیگر صاف و یکدست هستند.

برای اینکه بدانید چه خواصی دارد یک قاشق کره بادام زمینی را بررسی می‌کنیم!

یک قاشق غذاخوری از این کره حاوی 4 گرم پروتئین، 25 میلی گرم منیزیم، 8 گرم چربی، 12 گرم فیبر، 35 گرم کربوهیدرات و مقادیر قابل توجهی آهن، ویتامین E، B6 و B3 است. لازم است بدانید که همین یک قاشق فقط 94 کالری دارد که می توانید آن را با نان تست شده و موز میل کنید و یک صبحانه کامل داشته باشید. حتی می‌توانید برای اینکه رژیمی‌تر رفتار کنید از مقداری دانه چیا هم بر روی آن استفاده کنید. دانه چیا سطح اشتهای شما را کنترل خواهد کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.