رسانه اینترنتی فانیلی

کار هایی که شما را در زمستان خوشتیپ میکند

در فصل زمستان لبا‌س‌های بیشتری می‌پوشیم بنابراین ست کردن این لباس‌ها سخت‌تر است بنابراین برای افرادی که ظاهر و تیپ برایشان مهم است سوال می‌شود که چگونه در زمستان شیک‌پوش باشند؟

ست کردن لباس زمستانی اصول خاص خود را دارد اما مطمئن باشید اگر این اصول را رعایت کنید یک تیپ جذاب برای خود آماده می‌کنید که همه از دیدن شما شوکه می‌شوند. همراه رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

ست کردن لباس زمستانی

در این قسمت چند مورد از اصولی که باید رعایت کنید را به شما آموزش می‌دهیم.

داشتن سبک خاص در پوشیدن لباس‌های زمستانی

در ست کردن لباس زمستانی سعی کنید لایه‌لایه لباس بپوشید. یک تیپ بی‌نظیر آن است که شما یک پیراهن دکمه‌دار را به همراه پلیور پوشیده و سپس یک ژاکت را با آن ست کنید. این ترکیب را با شلوار جین بپوشید. یک چکمه یا بوت راحت انتخابی عالی برای این تیپ شما است. برای اینکه در فصل زمستان هم شیک باشید و هم لباسی گرم پوشیده باشید، همیشه یک کاپشن یا پالتو همراه خود داشته باشید.

هماهنگ و زیبا لباس بپوشید

قبل از شروع فصل زمستان تیپ‌های خود را خریداری یا آماده کنید. بوت، پوتین، کفش کتانی، شلوار گرمکن، شلوار جین، جوراب‌های کلفت و کلاه، از جمله مواردی هستند که باید برای این فصل تهیه کنید. یکی از مواردی که به خوش‌تیپی شما در این فصل کمک می‌کند آن است که لباس‌های زمستانی سنگین نخرید زیرا در این فصل شما لایه‌لایه لباس می‌پوشید و اگر هر کدام از این لباس‌ها سنگین باشند ظاهری زشت برای شما پدید می‌آورند.

حتما یک کاپشن مناسب تهیه کنید

کاپشن در ست کردن لباس زمستانی جزو جدایی نشدنی است. در فصل زمستان که هوا به شدت سرد است یک کاپشن یا پالتو برای هر فردی از ملزومات این فصل است. بنابراین هنگام خرید کاپشن و پالتو تمام دقت خود را به کار بگیرید تا یک جنس عالی بخرید. یک نکته مهمی که باید رعایت کنید آن است که کاپشنی بخرید که علاوه بر اینکه گرم است به استایل و سبک لباس پوشیدنتان بیاید. انتخاب کردن یک رنگ شاد و سرزنده باعث زیبایی و شیک‌پوشی هرچه تمام‌تر شما می‌شود.

سر، گردن، دست و پا را بپوشانید

در فصل زمستان باید تمام اندام‌های خود را محفوظ نگه دارید. در غیراین‌صورت احساس سرما شما را اذیت می‌کند. برای پوشاندن سر خود حتما از یک کلاه پشمی استفاده کنید و اگر از این کلاه خوشتان نمی‌آید از کلاه گپ استفاده کنید.

شال گردن یک مورد مهم در ست کردن لباس زمستانی است که گردن شما را در مقابل سرما محفوظ نگه می‌دارد. دست‌های خود ا فراموش نکنید. در فصل زمستان دست‌ها به شدت خشک می‌شوند و مراقب از آن‌ها بسیار مهم است. اگر از دستکش‌های معمولی خوشتان نمی‌آید از دستکش‌های چرم مصنوعی استفاده کنید. این دستکش‌ها در عین اینکه ظاهری شیک برای شما ایجاد می‌کنند قیمت بسیار مناسبی نیز دارند. استفاده از جوراب مناسب را نیز هرگز فراموش نکنید.

کفش‌های مناسب و با کیفیت انتخاب کنید

برای خوش تیپ بودن در فصل زمستان، پوشیدن بوت، چکمه یا پوتین را در ست کردن لباس زمستانی خود جای دهید. سایز و نوع چکمه و بوت به سلیقه هر فردی مرتبط است. نکته مهمی که باید رعایت کنید آن است که حتما سایز مناسب خودتان را تهیه کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.