رسانه اینترنتی فانیلی

کارهایی که زنان را عاشق میکند!

باور کنید یا نه، ازدواج با شخص مناسب می‌تواند در موفقیت شما تاثیرگذار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که به مردان کمک می‌کنند ازدواج موفق داشته باشند.

پذیرفته شدن از طرف خانم‌ها موضوعی است که بسیاری از آقایان با آن درگیر هستند و معمولا به دنبال این هستند که ببینند یک خانم چگونه جذب آن‌ها می‌شود. در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی به این موضوع می‌پردازیم که چگونه زنان را عاشق کنیم؟

چگونه زنان را عاشق کنیم؟

شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما مهم‌ترین ویژگی‌های مردانه‌ای که یک دختر را جذب می‌کنند چه هستند؟ در ادامه همراه ما باشید.

به ظاهر شخص نگاه نکنید و شخصیت درونی او را ببینید

اولین و مهم‌ترین نکته، درنظرگرفتن شخصیت فرد مقابل است. در زندگی گذشته‌ همه‌ ما اتفاقات و مواردی وجود دارد که دوست نداریم آن‌ها را به یاد بیاوریم. این گذشته ممکن است بد، دردناک یا تحقیرآمیز باشد، اما این مسائل ربطی به خود حقیقی ما ندارند. هرکس زیر پوست و استخوانش یک شخصیت کامل دارد و به آن افتخار می‌کند. هنگامی‌که با کسی (زن، مرد یا حتی کودک) صحبت می‌کنید، به‌دنبال آن شخصیت درونی بگردید و با او صحبت کنید.

به او اجازه بدهید درباره‌ خودش صحبت کند

این گزینه از همه آسان‌تر است. فقط شنونده خوبی باشید و گاهی نیز پاسخ‌هایی بدهید که نشان دهد متوجه موضوع هستید. به عنوان مثال شما از جواهر یا روسری یا حتی ژاکت خانم تعریف کرده‌اید و مکالمه‌تان آغاز شده است. معمولا او بحث را با صحبت درباره‌ آن جواهر یا چیزی که از آن تعریف کرده‌اید ادامه خواهد داد. به‌عنوان مثال می‌گوید: «مادرم این دست‌بند را برای روز تولدم به من هدیه داد.» سپس شما لبخند می‌زنید و می‌گویید: «چه مادر خوش‌سلیقه‌ای دارید» یا چیزی شبیه به آن که می‌دانید از آن خوشش می‌آید.

با احترام به حریم شخصی زنان آن‌ها را عاشق کنید

احترام به حریم شخصی دیگران و خصوصا خانم‌ها اهمیت زیادی دارد. اجازه دهید خودش تصمیم بگیرد چه حدودی را برای شما مشخص کند. اگر سعی کنید به زور وارد دنیای شخصی او شوید، پیش خودش فکر می‌کند از همین حالا به فکر نقض حریم و محدودیت‌های او هستید. از نظر او، چنین مردی در زندگی آینده، هیچ احترامی برای حریم خصوصی همسرش قائل نخواهد بود.

بهداشت شخصی‌تان را رعایت کنید و بهترین لباس‌ها را بپوشید

لطفا ناراحت نشوید. شاید گفتن این موارد درست نباشد اما اهمیت بسیاری دارد. باور کنید بسیاری از مردم نمی‌دانند بوی بدی می‌دهند. دندان‌هایتان را مسواک بزنید و موهایتان را شانه کنید. اگر تازه قهوه نوشیده‌اید یا سیگار کشیده‌اید، حتما قبل از ملاقات با شخص مورد علاقه‌ خود آدامس یا آب‌نبات میوه‌ای بجوید. اگر به خودتان احترام نگذارید، هیچ‌کس به شما احترام نخواهد گذاشت. نوع پوشش شما نشان‌دهنده‌ سطح احترامی است که برای خودتان قائل هستید.

با گرفتن هدایای مناسب زنان را عاشق کنید

بیشتر مردم عاشق هدیه‌گرفتن هستند، اما زمان هدیه‌دادن و نوع آن باید به‌جا و مناسب باشد. به‌عنوان مثال، اگر برای اولین بار است که فرد موردنظرتان را به شام دعوت می‌کنید، می‌توانید یک شاخه گل به او هدیه کنید. با هدایای زیاد و گران‌قیمت او را مدیون خودتان نکنید. به‌جای آن، از او بخواهید خودش محل رستوران را انتخاب کند و شما فقط رزرو کنید. اگر به سینما می‌روید، انتخاب فیلم را بر ‌عهده‌ او بگذارید. این احترامی که برایش قائل می‌شوید، بیشتر از هر چیز او را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.