رسانه اینترنتی فانیلی

چند پیشنهاد جذاب برای رنگ موی عید ۱۴۰۳ بر اساس ترند جهانی رنگ مو

وقتی رنگ موی عید ۱۴۰۳ و رنگ‌‌موی ترند ۲۰۲۴ را بررسی می‌کنیم متوجه یک پیوستگی جالب بین آن‌ها می‌شویم. لوکس و آرام بودن مشخصه‌هایی است که در تمام این رنگ‌ها دیده می‌شود. البته این مشخصه فقط محدود به رنگ مو نمی‌شود و در تمام ترندهای مختلف مد و فشن سال ۱۴۰۳ دیده می‌شود. پالت رنگ موی عید ۱۴۰۳ ترکیبی از ظرافت و سادگی است که ظاهر مو را طبیعی، سالم و درخشان نشان می‌دهد.

در این مطلب از مجله اینترنتی فانیلی قرار است با ۷ رنگ موی عید ۱۴۰۳ که قرار است ترند شود آشنا شوید. این رنگ موها بعد از بررسی انواع رنگ مو توسط متخصصین این حوزه انتخاب و معرفی شده‌اند.

۱. رنگ موی بلوند کرمی

این رنگ موی عید ۱۴۰۳ از دیگر بلوندها طلایی‌تر و گرم‌تر است و اگر آن را با بلوند‌های سرد و یخی ترکیب کنید ظاهری عالی به شما می‌دهد. اگر این رنگ روی پایه‌های بلوند تیره تا قهوه‌ای خاکستری روشن اجرا شود بهترین نتیجه را به شما می‌دهد. آرایشگران حرفه‌ای برای اجرای رنگ موی بلوند کرمی ۲ یا ۳ رنگ بلوند مختلف را با هم ترکیب کرده و موها را رنگ می‌کنند. سپس با هایلایت بلوند کرمی ظاهری درخشان و جذاب به موها می‌دهند.

۲. رنگ موی خرمایی

خرمایی همان رنگ موی عید ۱۴۰۳ است که ظاهر شما را لوکس و پرانرژی نشان می‌دهد. این رنگ مو ظاهری درخشان و منحصربه‌فرد به شما می‌دهد و در میان تمام رنگ‌های روشن، پاستلی و بلوند می‌تواند شما را یک سر و گردن از دیگران بالاتر بیاورد. رنگ موی خرمایی از آن رنگ‌های است که با مواد طبیعی هم می‌توانید به آن برسید. پس اگر از افرادی هستید که همیشه به دنبال طرز تهیه رنگ موی خانگی بی‌ضرر می‌گردند، می‌توانید با خیالی آسوده این رنگ را با مواد طبیعی روی موهایتان داشته باشید.

۳. قهوه‌ای بلوطی رنگ موی عید ۱۴۰۳

رنگ موی قهوه‌ای بلوطی یکی دیگر از رنگ موهای ترند ۱۴۰۳ است که مورد توجه افراد علاقمند به رنگ موهای تیره قرار گرفته است. اگر شما دوست دارید که رنگ موی تیره داشته باشید اما خرمایی و مشکی هم مورد علاقه‌تان نیست، این رنگ را به شما توصیه می‌کنیم. رنگ موی قهوه‌ای بلوطی غنی‌تر و عمیق‌تر از رنگ‌های طلایی است و سایه‌ای زیبا روی چهره‌ی شما ایجاد می‌کند. همچنین باعث بهتر و زیباتر دیده شدن چهره‌تان می‌شود.

۴. مسی

در سال جدید دوباره شاهد ترند شدن رنگ موی مسی هستیم که در سال ۱۴۰۲ هم مورد توجه قرار گرفته بود. زیبایی و شادابی این رنگ به شما انرژی خوبی می‌دهد و ترکیب آن با بلوطی معرکه می‌شود. پس اگر به دنبال یک هایلایت گرم و تیره می‌گردید، ترکیب مسی و قهوه‌ای بلوطی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فقط به خاطر داشته باشید که اگر قصد رنگ کردن مو در دوران پریود را دارید ممکن است رنگ مسی به خوبی روی موهای شما باز نشود. پس بهتر است این کار را به زمان دیگری موکول کنید.

۵. بلوند خرمایی رنگ موی عید ۱۴۰۳

این رنگ موی عید ۱۴۰۳ کمی خاص است. بلوند خرمایی از ترکیب بلوند کرم مات و خرمایی کمرنگ به دست می‌آید که ظاهر شما را طبیعی جلوه می‌دهد. سایه‌های ظریفی دارد و بدون هایلایت‌های قوی و مشخص، رنگ موهای شما را کاملا طبیعی نشان می‌دهد.

۶. قرمز زنحبیلی

رنگ موی قرمز زنجبیلی یا جینجر بعد از سال‌ها دوباره قرار است در سال ۱۴۰۳ ترند شود و چه چیزی بهتر از این! یک رنگ نارنجی گرم و لوکس که ته مایه‌ی قرمز زنجبیلی دارد و بسیار خیره کننده است. نگهداری این رنگ روی موها بسیار ساده است و برای هر بار تمدید و درخشان کردن فقط به یک رنگساژ نیاز دارد. شما می‌توانید درجه‌ی روشن یا تیره بودن این رنگ را بر اساس سلیقه‌تان تغییر دهید و آن را به رنگ موی محبوبتان در سال جدید تبدیل کنید.

۷. کاراملی رنگ موی عید ۱۴۰۳

این رنگ موی عید ۱۴۰۳ هم مثل رنگ‌های مسی و قرمز زنجبیلی از دسته رنگ‌های گرم است و سایه‌ی طلایی مایل به قرمز دارد. در توصیف این رنگ مو می‌توان گفت که گرمای کلاسیک و طراوت مدرن را با خود به همراه دارد. ظاهر شما با این رنگ مو واقعا خاص و زیبا می‌شود. نکته‌ی جالب درباره‌ی رنگ نسکافه‌ای این است که به راحتی با هر رنگ پوستی هماهنگ می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.