رسانه اینترنتی فانیلی

چند ترفند ساده برای تازه نگه داشتن نان در خانه

اگر شاغل هستید و وقت کافی برای رفتن به نانوایی ندارید، با این ترفندها همیشه نان تازه در خانه خواهید داشت.

تازه نگه داشتن نان در خانه امری مهم است که برای بسیاری از افراد به یک دغدغه تبدیل شده است؛ به طور کلی انواع نان مانند نان ساندویچ، نان تست و یا لواش، بعد ار اینکه خریداری می‌شود به سرعت کیفیت خود را از دست می‌دهند و دیگر تازگی اولیه را ندارند؛ روش‌های مختلفی برای تازه نگه داشتن نان در خانه وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کرده و برای مدت زمان طولانی، نان تازه در خانه داشته باشید؛ در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی با ما همراه باشید تا این روش‌ها را به شما آموزش دهیم.

بهترین روش برای نگهداری نان ساندویچ در خانه

یکی از عواملی که باعث خشک شدن نـان خصوصا نـان باگت می‌شود، از بین رفتن رطوبت نان است؛ بسیاری از ما بر این باوریم که نگه داشتن نـان در یخچال به تازه نگه اشتن آن کمک می‌کند، اما در واقع یخچال بزرگ‌ترین دشمن برای نان است و به سرعت رطوبت آن را از بین می‎‌برد؛ در ادمه روش‌های موثر برای نگه داری نان را به شما آموزش خواهیم داد.

نگهداری نان در فریزر

اگر می‌خواهید نـان شما برای مدت زمان بیشتری سالم بماند و هر زمان کگه می‌خواهید نـان تازه در دسترس داشته باشید، بهترین روش فریز کردن نـان است؛ در این روش شما نـان را برای مدت 1 الی 2 ساعت در دمای محیط قرار داده و بعد آن‌ها را در کیسه گذاشته و درون فریزر قرار دهید؛ در این روش هر زمان که نیاز به نـان تازه داشته باشید، کافی است آن را از فریزر درآورده و در دمای محیط قرار دهید تا نرم شود.

استفاده از ظرف چوبی

اگر می‌خواهید نـان را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید، می‌توانید آن را در ظرف چوبی قرار دهید؛ چرا که چوب توانایی جذب رطوبت را دارد و به تازه نگه داشتن نـان کمک می‌کند.

استفاده از فویل آلومینیوم

همیشه این سوال برای ما وجود داشته که فست‌فودها چگونه نـان ساندویچ خود را برای مدت زمان طولانی تازه نگه می‌دارنند؛ در حالی که با نگهداری همین نـان در خانه، به سرعت بیات می‌شود؛ بهترزین ترفند برای تازه نگه داشتن نـان ساندویچ، پیچیدن آن در فویل آلومینیومی است؛ با استفاده از این روش می‌توانید نـان را به مدت 3 ما تازه نگه دارید؛ لازم به ذکر است که در استفاده از این روش، اجازه دهید تا نـان به طور کامل خنک شود؛ در غیر این صورت گرما نـان مجدد به نـان بازگشته و زودتر آن را بیات می‌کند.

استفاده از ظرف‌های بسته‌بندی خاص برای تازه نگه داشتن نان ساندویچ

استفاده از این روش به تازه نگه داشتن انواع نـان کمک می‌کند؛ در بازار ظروف مخصوص نگهداری نـان موجود است که می‌توانید آن را خریداری کرده و نـان را درون آن نگه داری کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.