چت روم صوتی توییتر
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

چت روم صوتی توییتر؛ توییتر در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام «Spaces» است تا کاربران بتوانند از طریق آن در چت ‌روم‌های فقط صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

با کمک قابلیت جدید Spaces کاربران می‌توانند به جای تایپ کردن نظرات خود، از طریق ارتباط صوتی و اموجی با یکدیگر تعامل داشته باشند. این قابلیت به صورت آزمایشی در دسترس برخی کاربران قرار گرفته تا این شرکت بتواند آزمایش‌های لازم را روی آن انجام دهد.

تعامل صوتی در کنار مزایای خوبی که دارد ممکن است مشکلاتی را نیز ایجاد کند. مثلا این احتمال وجود دارد در فضای چت برخی کاربران با رفتارهای خشونت آمیز از جمله فریاد کشیدن باعث آزار و اذیت بقیه اعضای چت روم شوند؛ اما توییتر معتقد است که ماهیت Spaces می‌تواند فضایی را ایجاد کند تا کاربران احترام بیشتری برای یکدیگر قایل شوند. توییتر در خصوص این موضوع می‌گوید:

«صدای انسان می‌تواند به خوبی احساسات وی را منتقل کند. با تعامل صوتی امکان همدلی بیشتری فراهم می‌شود.»

چت روم

با کمک قابلیت جدید، کاربران می‌توانند چت روم‌های اختصاصی ایجاد کرده و آن را تحت کنترل خودشان مدیریت کنند. در واقع مدیر چت ‌روم می‌تواند به انتخاب خودش اعضای چت روم را مشخص کرده و مانع حضور افراد غریبه در اتاق گفتگوی صوتی شود. همچنین امکان بلاک کردن اعضای گروه توسط مدیر چت روم وجود دارد.

اگر تعداد اعضای چت روم خیلی زیاد باشد ممکن است منجر به بی‌نظمی در فضای گفتگو شود. توییتر می‌گوید:

« با کمک قابلیت جدید می‌توان فضایی دوستانه ایجاد کرد و اوقات خوشی را با دیگران در تعامل بود.»

در مرحله آزمایشی، Spaces از برخی اموجی‌ها پشتیبانی‌ می‌کند تا علاوه بر امکان تعامل صوتی، کاربران بتوانند از قابلیت‌های بیشتری در ارتباطات خود از جمله زبان بدن نیز استفاده کنند.

اضافه شدن Spaces تغییری بزرگ برای توییتر محسوب می‌شود. این شبکه اجتماعی از ابتدای سال جاری میلادی ارسال توییت‌های صوتی و دایرکت صوتی را آزمایش می‌کند و قصد دارد تغییراتی در نحوه برقراری تعامل کاربران از طریق توییتر ایجاد کند.

اگر فاز آزمایشی چت روم توییتر، موفقیت آمیز باشد، امید آن می‌رود که سال آینده قابلیت جدید در دسترس همه کاربران قرار گیرد.

هر هفته، شنبه ها با هفته نامه اینترنتی فانیلی همراه باشید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه ترین ها

کافه حوض کاشی
آدرس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، خیابان بهشهر، پلاک ۹

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۱۵۶۰ – ۰۲۱۸۸۴۹۱۳۸۹

ساعت فعالیت ما

روزهای عادی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

روزهای جمعه و تعطیلات رسمی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

شنبه 08:00 23:00
یکشنبه 08:00 23:00
دوشنبه 08:00 23:00
سه شنبه 08:00 23:00
چهارشنبه 08:00 23:00
پنج شنبه 08:00 23:00
جمعه 08:00 23:00

در حال حاضر کافه حوض کاشی باز است.