رسانه اینترنتی فانیلی

مکان قرار گیری تلویزیون در خانه کوچک

یکی از چالش‌هایی که اکثر افراد هنگام چیدمان خانه‌ با آن روبه‌رو می‌شوند، انتخاب درست‌ترین جا برای قرارگیری تلویزیون است.

یافتن بهترین جا برای قرارگیری تلویزیون در خانه‌ های کوچک کمی آزاردهنده است زیرا می‌تواند چیدمان منزل را تحت تاثیر قرار دهد. با این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی همراه باشید.

قرارگیری تلویزیون در خانه‌های کوچک

اگر شما نیز با این مشکل روبه‌رو هستید، نگران نباشید، در این مطلب قرار است به راهکارهای مفید در این خصوص بپردازیم.

قرارگیری بین قفسه‌های کتاب

یکی از ایده‌‌ها قرارگیری تلویزیون در بین قفسه‌های کتاب است. به هر حال در خانه‌های کوچک چیدمان فضا اهمیت بالایی داشته و بهتر است ایده‌های خلاقانه‌‌ای را به‌کار بگیرید. قفسه‌های کتاب تنها فضایی برای نگهداری کتاب‌ها نیست و می‌توانید آن را به فضایی برای قرارگیری تلویزیون‌ تبدیل کنید.

نصب روی دیوار از ایده‌های قرارگیری تلویزیون در خانه‌ های کوچک

در صورتی که نمی‌توانید فضایی اختصاصی برای تلویزیون‌ ایجاد کنید، آن را روی دیوار نصب کنید. برای زیبایی بیشتر قفسه‌هایی را بر روی دیوار نصب کرده و گلدان‌ها، قاب‌ عکس یا هر دکوری دیگری را به نمایش بگذارید.

رنگ کردن دیوار

می‌توانید دیوار پشت تلویزیون را رنگ کنید. دیوارهای تیره رنگ مثل زغالی، آبی تیره، نفتی و مشکی هرگونه اختلالات بصری و حواس‌‎پرتی را کاهش می‌دهد و به شما کمک می‎‌کند تا چشمان خود را روی صفحه نمایش تلویزیون ثابت نگه دارید. بهتر است رنگ موردنظر شما مات و بدون هیچ درخشندگی باشد. به همین خاطر رنگ‌های تیره به‌عنوان رنگ مناسب دیوار پشت تـلویزیون شناخته می‌شوند.

دیوارپوش چوب یا سنگی از ایده‌های قرارگیری تلویزیون در خانه‌ های کوچک

دیوارپوش یکی دیگر از ایده‌های جذاب و دوست‌داشتنی برای قرار دادن تـلویزیون است که حداقل فضای ممکن را اشغال می‌کند. شما می‌توانید طرح و رنگ منحصربه‌فردی را برای دیوارپوش‌ انتخاب کنید و ظاهر متمایزی به دکور خانه خود ببخشید.

استفاده از میز

هیچ محدودیتی در چیدمان ندارید و می‌توانید برای فضاهای کوچک از میز تـلویزیون استفاده کنید. بهترین ایده برای این کار قرار دادن میز تـلویزیون در گوشه‌ای از اتاق است که به خوبی گوشه‌ را پر کند و در عین حال فضای زیادی اشغال نکند.

ترکیب تلویزیون دیواری و میز تلویزیون

ترکیب تـلویزیون دیواری و میز تـلویزیون یکی دیگر از ایده‌هایی است که شما می‌توانید برای فضاهای کوچک استفاده کنید.

نصب بالای شومینه از ایده‌های قرارگیری تلویزیون در خانه‌ های کوچک

برای ایجاد نشیمنی دنج و راحت بهتر است که شومینه و تـلویزیون را بر روی یک دیوار نصب کنید و نقطه‌ کانونی منحصربه‌فردی را برای خانه‌ خود بسازید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.