رسانه اینترنتی فانیلی

مقصد عاشقان؛ فیجی

کجای دنیا زیباترین سواحل را دارد؟ سفر به کدام کشور جزیره‌ای را دوست دارید؟ چه چیزی در یک کشور شما را مجذوب می‌کند؟ تابه‌حال نام فیجی را شنیده‌اید؟

در دنیا مکان‌های زیبای بسیاری وجود دارد که هوش از سرتان می‌برد؛ اما فیجی بهشت استوایی آسیاست که در قلب اقیانوس آرام جهانگردان را با جادو به خود فرامی‌خواند. همراه مجله اینترنتی فانیلی با این جزیره زیبا آشنا شوید.

فیجی کجاست؟

فیجی در واقع یک کشور مستقل جزیره‌ای است که از مجمع‌الجزایر زیادی تشکیل شده است. این مجمع‌الجزایر در واقع به‌صورت نواری در 1600 کیلومتری جنوب اقیانوس آرام قرار گرفته‌اند. جزایر این کشور به 900 عدد هم می‌رسد؛ اما دو جزیره بزرگ و اصلی آن ویتی لوو و وانوا لوو هستند. اینجا نه‌تنها یکی از زیباترین مکان‌های دنیا؛ بلکه یکی از دنج‌ترین و آرام‌ترین جاهایی است که می‌توانید با چشمان خود ببینید. این جزیره را بانام جزیره عشاق هم می‌شناسند. وقتی یکی می‌پرسد ماه عسل کجا بریم؟ قطعا فیجی جزو گزینه‌های انتخابی او خواهد بود.

فیجی چه جاذبه‌های دیدنی‌ای دارد؟

در این کشور جزیره‌ای جاذبه‌های بسیاری علاوه‌ بر طبیعت بکر و سواحل زلال و چشم‌اندازهای بی‌نظیر وجود دارد. جنگل‌های بکر، آبشارهای خیره‌کننده، سواحل رویایی، تفریحگاه‌های مدرن، اقامتگاه‌های شیک تنها بخشی از جاذبه‌های این کشور زیبا هستند.

بوستان دیو خفته

اگر دنبال یک مکان فوق‌العاده رویایی با دو هزار گل ارکیده در مساحتی به وسعت 20 هکتار می‌گردید، این بوستان زیبا شما را به رویایتان می‌رساند! ورودی این باغ تنها ده دلار است؛ اما دیدن آن مانند پا نهادن در قطعه‌ای از بهشت است.

جزیره للوویا

یکی از زیباترین جاهای دیدنی فیجی، جزیره کوچک و مرجانی للوویا است که با سواحل شنی، آب‌های شیشه‌ای و نخل‌های سرسبز و اقامتگاه‌های لوکس از همه گردشگران دلبری می‌کند. با این حال در اینجا سکوت و آرامشی را خواهید یافت که در هیچ جای دیگری پیدا نمی‌شود.

رودخانه‌ سیگاتوکا

رودخانه‌ای زیبا که طول آن ۱۲۰ کیلومتر است و این رودخانه در این جزیره زیبا در جریان است. وجود بیش از ۵۰ روستا در سر راه این رودخانه یکی از جاذبه‌های دیدنی فیجی است. از رودخانه سیگاتوکا برای آبیاری محصولات کشاورزی ارگانیک استفاده می‌شود.

چه زمانی به فیجی سفر کنیم؟

اگر می‌خواهید سفری دلپذیر، بدون مزاحمت و شلوغی به این جزیره داشته باشید باید فصلی را انتخاب کنید که این جزیره اندکی گرم است، با این حال باید اعتراف کنیم که فیجی تقریبا در تمام طول سال آب و هوای گرم و شرجی دارد؛ اما باز هم پاییز شاید بهترین زمان سفر به این کشور شگفت‌انگیز باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.