پلی استور
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

اپلیکیشن‌های مشابه بسیاری در فروشگاه گوگل پلی استور در دسترس کاربران قرار دارد. گوگل در حال آزمایش قابلیت جدیدی تحت عنوان «مقایسه اپلیکیشن‌ها» در پلی استور است که می‌تواند برنامه‌های مشابه را با یکدیگر مقایسه کند. در نتیجه کاربران با کمک قابلیت مقایسه می‌توانند برنامه متناسب‌تری را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

گوگل همواره در تلاش است تا تغییراتی مثبت از نظر عملکرد و طراحی در پلی استور ایجاد کند. قابلیت مقایسه اپلیکیشن‌ها، هم برای کاربران و هم برای توسعه دهندگان گزینه خوبی محسوب می‌شود. کاربران در مورد انتخاب برنامه مورد نظر خود می‌توانند خیلی راحت‌تر تصمیم گیری کنند.

مقایسه اپلیکیشن‌ها

بخش جدیدی به نام «مقایسه اپلیکیشن‌ها» (Compare apps) در قسمت پایین صفحه اضافه شده است. فهرستی از اپلیکیشن‌ها مشابه نیز طبق روال معمول برای کاربران نمایش داده می‌شود. در حال حاضر این بخش به صورت کامل و برای مقایسه کلیه اپلیکیشن‌ها فعال نشده است و تنها می‌تواند برنامه‌های پخش مدیا را با یکدیگر مقایسه کند.

در نسخه آموزشی این قابلیت و در قسمت مقایسه اپلیکیشن‌ها، برنامه‌های مختلف مدیا پلیر از نظر برخی مولفه‌ها از جمله سهولت استفاده، قابلیت‌هایی مانند پخش آفلاین و پخش مستقیم با یکدیگر مقایسه می‌شوند.

هنگام خروج از اپلیکیشن، معمولا گوگل از کاربران در مورد برنامه سوالاتی بسیار ساده می‌پرسد تا فیدبک آنها را در مورد برنامه دریافت ‌کند. به نظر می‌رسد گوگل از این فیدبک‌ها به خوبی برای بهبود پلی استور کمک می‌گیرد.

اپلیکیشن‌های بسیاری در فروشگاه پلی استور در دسترس کاربران قرار دارد و معمولا کاربران در انتخاب اپلیکیشن متناسب با نیاز خود دچار مشکل می‌شوند. اگر این قابلیت از مرحله آزمایشی سربلند بیرون بیاید، شاهد اضافه شدن آن به گوگل پلی استور خواهیم بود.

گوگل پیش از این نیز آزمایش‌های مختلفی برای بهبود پلی استور در پیش گرفته است؛ ولی همه تست‌هایی که انجام می‌دهد به اجرا در نمی‌آیند و در مرحله آزمایشی باقی می‌مانند. باید ببینیم این قابلیت به مرحله نهایی خواهد رسید یا در مرحله تست و آزمایش باقی می‌ماند.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه ترین ها

کافه حوض کاشی
آدرس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، خیابان بهشهر، پلاک ۹

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۱۵۶۰ – ۰۲۱۸۸۴۹۱۳۸۹

ساعت فعالیت ما

روزهای عادی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

روزهای جمعه و تعطیلات رسمی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

شنبه 08:00 23:00
یکشنبه 08:00 23:00
دوشنبه 08:00 23:00
سه شنبه 08:00 23:00
چهارشنبه 08:00 23:00
پنج شنبه 08:00 23:00
جمعه 08:00 23:00

در حال حاضر کافه حوض کاشی باز است.