رسانه اینترنتی فانیلی

معنی برچسب روی میوه‌ ها که شما را شوکه میکند!

برچسب‌های روی میوه‌ها خبر از رازهایی می‌دهند که شما را شوکه می‌کنند.

تابه‌حال به برچسب روی میوه دقت کرده‌اید و اینکه معنی آن‌ها چیست و علت چسباندن آن‌ها به میوه‌ها چیست؟ در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی خواهیم گفت که برچسب روی میوه‌ها به چه معنی هستند؟ پس تا انتها با ما همراه باشید.

برچسب روی میوه‌ به چه معناست؟

بی‌شک با خرید انواع میوه متوجه برچسب‌های روی میوه‌های مختلف شده‌اید. بسیاری از ما ایرانی‌ها فکر می‌کنیم نشانه خارجی بودن این میوه‌هاست! اما در این بخش با حقیقت جالب معنی شماره و برچسب‌ها روی میوه‌ها آشنا می‌شوید، لذت ببرید و اطلاعات خود را بیشتر کنید.

کدهای ۴ رقمی با نشان هشتگ#

این اعداد که در تصویر مشاهده می‌کنید plus نام دارد و نشان‌دهنده این هستند که میوه موردنظر ارگانیک، گلخانه‌ای یا اصلاح شده است. آیا برای پرورش آن‌ها از کود شیمیایی، سم و کشنده قارچ و علف استفاده شده است یا نه.

کدهای ۵ رقمی روی میوه

میوه‌هایی که کد ۵ رقمی دارند که در تصویر نمونه‌ای از آن را مشاهده می‌کنید و عدد آن با ۹ شروع می‌شود نشان‌دهنده این است که به شکل سنتی کاشته و برداشت می‌شود و در پرورش آن‌ها از کود و آفت‌کش استفاده نشده است. این میوه‌ها بهترین نوع برای خوردن هستند.

کدهای ۵ رقمی با شروع عدد ۸

برچسبی که در این تصویر می‌بینید عدد ۵ رقمی است که با عدد ۸ شروع می‌شود؛ یعنی این میوه از نظر ژنتیکی اصلاح شده است! پس توصیه می‌شود از خرید میوه‌هایی که با این عدد شروع می‌شوند جدا خودداری کنید.

کدهای ۴ رقمی با شروع ۳ و ۴

برچسب میوه با عدد ۴ رقمی که با عدد ۳ و ۴ شروع می‌شود به این معنی است که برای پرورش این میوه از کودهای شیمیایی استفاده شده و اگر فقط عدد ۴ قید شده باشد مفهومش این است که برای تولید محصول از کودهای حیوانی استفاده شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.