رسانه اینترنتی فانیلی

معرفی سه سبک دکوراسیون آشپزخانه که از مد افتاده اند!

با دانستن سبک‌های دکوراسیون قدیمی آشپزخانه می‌توانید چیدمان آشپزخانه خود را به‌روز کرده و از مدل‌های جدیدی که طراحان هر ساله ارائه می‌دهند، استفاده کنید.

دکوراسیون قدیمی آشپزخانه باعث می‌شود که آشپزخانه شما ازمدافتاده به نظر برسد و این‌گونه آشپزخانه که قلب تپنده خانه است به مکانی کسل‌کننده تبدیل شود. رسانه اینترنتی فانیلی چند دکوراسیون ازمدافتاده را به شما معرفی می‌کند که دیگر هرگز به سراغ آن‌ها نروید.

سبک‌های دکوراسیون قدیمی آشپزخانه

هر سبک دکوراسیونی که رایج می‌شود تنها برای دوره‌ای کوتاه ‌ترند می‌شود و بعد از مدتی از مد می‌افتد. برای اینکه آشپزخانه‌های شیک و مدرن داشته باشید تنها کافی است چند نکته را رعایت کنید و به سراغ چند سبک قدیمی در آشپزخانه نروید.

کابینت‌های رنگی و لوکس

بهترین کار برای مدرن کردن دکوراسیون قدیمی آشپزخانه همرنگ کردن وسایل دکوراتیو و کاربردی با رنگ کابینت‌های آشپزخانه است. اگر قصد استفاده از رنگ سفید برای کابینت‌هایتان را دارید بهتر است آن را حتما در ترکیب با رنگ‌های دیگر به کار ببرید. همچنین اگر قصد ندارید خیلی زود از رنگ کابینت‌هایتان خسته شوید به‌هیچ‌عنوان از رنگ‌های قرمز، سبز، زرد و… استفاده نکنید. این رنگ‌ها به‌سرعت از مد می‌افتند و شما را خسته و دل‌زده خواهند کرد. رنگ‌های خنثی در ترکیب با سایر رنگ‌ها برای کابینت‌ها بهترین انتخاب هستند.

استندهای قابلمه چوبی و فلزی

پایه قابلمه که در طرح‌ها و شکل‌ها و اندازه‌های مختلف در بازار وجود دارد و با نام استندهای قابلمه هم شناخته می‌شود، وسیله‌ای است که در گذشته بسیار رایج بود. تقریبا در هر خانه‌ای می‌توانستید یک استند چوبی یا فلزی را در گوشه‌ای از آشپزخانه مشاهده کنید؛ اما این استندها ظاهر نازیبایی به آشپزخانه می‌دادند. به همین دلیل امروزه در لیست دکوراسیون قدیمی آشپزخانه قرار می‌گیرند و بهتر است اگر جای کافی دارید به‌جای آن قابلمه‌ها را در کابینت‌ها قرار دهید.

قراردادن وسایل برقی روی میز آشپزخانه

در گذشته بسیار مد بود که وسایل برقی را در بالای کابینت‌ها یا روی میز آشپزخانه می‌چیدند. اما این کار آشپزخانه را بسیار شلوغ و نامرتب نشان می‌داد. این کار حتی فضای آشپزخانه را بی‌دلیل پر می‌کند و بسیار هم جلوی دست‌وپای خانم خانه را می‌گیرد. به‌جای چیدن این همه وسیله برقی و بلااستفاده روی میز، بهتر است فضای آشپزخانه را خلوت کنید و همه وسایل را درون کابینت‌ها قرار دهید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.