به گزارش اتاق خبری فانیلی،  محمد نادری که مهمان «فرمول یک» با اجرای سید علی ضیا بود در این برنامه گفت: فضای قرنطینه در این چند وقت بسیار عجیب و غریب بود. اول گفتند نهایت یک هفته تا یک ماه طول می کشد و با خودم گفتم چقدر خوب است بعد از مدت ها می توانی برای خودت باشی بدون اینکه دغدغه داشته باشی. کتاب بخوانی و فیلم ببینی و متن بنویسی. بعد دیدیم یک ماه شد دو ماه و بعد سه ماه و حالا هم باید نگران پاییز باشیم.

محمد نادری افزود: اوضاع بچه های تئاتر الان از همه بدتر است. من سر یک کار تصویری بودم که اوضاع بهتری دارند با این حال شرایط کسانی که صرفا تئاتر کار می کنند واقعا سخت است. در هر حال تنها کاری که از دست ما برمی آید این است که مقاومت کنیم. این مرحله را هم باید رد کنیم تا ببنیم غول بعدی چیست.

محمد نادری یادآور شد: من می خواهم بروم سوپر مارکت بزنم. چون تنها شغلی است که از روزهای اول قرنطینه مجوز کار کردن داشتند.

هر هفته، شنبه ها با هفته نامه اینترنتی فانیلی همراه باشید!

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در google
Google+

پست های مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/fanilyir/public_html/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 43

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/fanilyir/public_html/wp-content/plugins/mobile_footer_menu/front.php on line 45