رسانه اینترنتی فانیلی

عجیب ترین ازدواج‌ های دنیا!

ازدواج‌های عجیب در دنیا وجود دارد که برای برخی از آن‌ها بهتر است به جای کلمه عجیب از کلمه "خنده‌دار" استفاده کنیم!

ازدواج و مراسم عروسی یکی از زیبا‌ترین قسمت‌های زندگی به شمار می‌رود. انسان‌ها با پیوند زناشویی در جهت تکامل خوشبختی خود گام بر‌می‌دارند. در میان تمام اتفاقات خوب و قشنگ، گاهی اخباری از برگزاری عجیب‌ترین ازدواج‌ها به گوش می‌رسد، که شاید مضحک و غیر واقعی به نظر می‌رسند، اما در کمال تعجب می‌بینیم که در دنیای واقعی نیز رخ داده است. با عجیب ترین ازدواج های دنیا در رسانه اینترنتی فانیلی آشنا شوید.

ازدواج با برج ایفل

خانم لین یکی از قهرمانان تیراندازی اهل سانفرانسیسکو است  که سابق بر این عشق و علاقه خود را به تیرو کمانش رسانه‌ای کرده بود. حال این بانو ورزشکار حاشیه‌ای جدیدتر را بر سر زبان‌ها انداخته، و آن ازدواج با برج ایفل یکی از ازدواج های عجیب در دنیا است. لین طی مراسمی دوستان و اقوام خود را به پاریس دعوت کرد و با برپایی جشن پیوند خود را با برج رسمی نمود.

ازدواج با اموات

چادیل و آن زوج عاشقی که به مدت ۵ سال نامزد بودند، قرار عروسی خود را برای تعطیلات کریسمس گذاشتند. آن طی یک سانحه رانندگی فوت می‌کند و چادیل تمام تلاشش را برای برآورده کردن آرزوی نامزد از دست رفته‌اش به کار می‌بندد. چادیل در روز کریسمس طی مراسمی رسما ازدواج‌شان را ثبت نمود تا به یکی از عجیب و غریب ترین ازدواج های دنیا مبدل شود.

ازدواج با سگ

آماندا بانوی ۴۸ ساله نیز یکی دیگر از ازدواج های عجیب و غریب جهان را به نام خود ثبت کرده است. او سگش “شبا” را به شدت دوست دارد و اعلام کرده که قصد دارد طی یک مراسم رسمی و باشکوه ازدواجش را به ثبت برساند. آماندا و شبا در سال ۲۰۱۴ جشن عروسی خود را بر پا نمودند.

ازدواج با ساندویچ

دیوید سیکورسکی از اهالی سانفرانسیسکو علاقه وافری به نوعی لقمه به نام “بوریتو” دارد و می‌گوید این ساندویچ زیباترین و جذاب‌ترین چیزی است که در زندگی با آن برخورد داشته‌ام. او دوستانش و یک عکاس را به یکی از جالب‌ترین ازدواج‌های جهان دعوت نمود و به طور رسمی این پیوند زناشویی را با حضور یک کشیش به ثبت رساند.

ازدواجـ با خود

یاسمین البی دختری مجرد که تا سن ۴۰ سالگی موفق به یافتن همسر و نیمه گم شده خود نشده بود؛ تصمیم گرفت با خودش ازدواج کند. اگر چه ثبت ازدواج با خود در قانون آمریکا به صورت رسمی انجام نمی‌پذیرد، اما یاسمین با همکاری و حمایت دوستان و خانواده توانست یکی از عجیب ترین ازدوا ج های دنیا را به نام خود برگزار کند. او پس از عروسی به لائوس، کامبوج و دبی سفر نمود تا ازیک ماه عسل رویایی لذت ببرد.

ازدوا ج با سنگ

تریسی امین یکی از هنرمندان تندیس‌ساز و نقاش انگلیسی تبار و ساکن کشور فرانسه است. او عشق خود را به یک تکه سنگ بزرگ و شبیه به صخره که در بخش ساحلی قرار گرفته در صفحه اجتماعیش اعلام کرد و نوشت :

او هر روز ساعت‌ها در کنار امواج دریا به انتظار من می‌نشیند تا بتوانیم برای ساعاتی هرچند کوتاه خاطرات عاشقانه و نابی را برای یکدیگر رقم بزنیم. وی در افتتاحیه نمایشگاهش سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که با یک صخره ساحلی ازدوا ج نموده و از انتخابش کاملا شاد و خوشبخت است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.