رسانه اینترنتی فانیلی

عادت های میلیاردر های خودساخته

اکثر میلیاردر‌ های خود ساخته، ثروت خود را از طریق ترکیبی از تحصیل و سخت کوشی و سرمایه‌گذاری اصولی به دست آورده‌اند.

باور اشتباهی که برخی از افراد در مورد میلیاردر‌ های خود ساخته دارند این  است که این افراد برحسب شانس یا تقلب به این ثروت رسیده اند. اما اگر به طور دقیق با زندگی میلیاردر‌ های خود ساخته آشنا شویم، خواهیم دید که درصد زیادی از آن‌‌ها به طور اصولی و با باورهای درست و بدون شانس یا تقلب، به ثروت‌های عظیمی دست یافته‌‌‌اند.

این افراد هیچ‌گاه به دنبال حمایت مالی خانواده، اشخاص و نهادی نبوده اند و تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفته اند تا به جایی دل‌خوش نباشند و همواره به خود و توانایی‌هایشان ایمان داشته باشند. این افراد بر این باورند که ثروت بدست آوردنی است و برای رسیدن به آن از هیچ تجربه‌ای نمی ترسند.

آن ها یاد گرفته اند که چگونه افکار خود را روی خواسته‌هایشان متمرکز کنند ولی افراد عادی منتظر شانس میمانند و یا رسیدن به ثروت را غیرقابل باور می دانند. تفاوت‌ها در ذهنیت است و همین عامل توانسته افراد ثروتمند را به خواسته‌هایشان برساند. در ادامه به 9 مورد از عادت های این افراد می پردازیم، پس با رسانه اینترنتی فانیلی همراه باشید.

9 عادت میلیاردر‌ های خود ساخته

میلیاردر‌ های خود ساخته کسانی هستند که برای پیشرفت‌شان گام برداشته‌اند و سختکوشی و تلاش مداوم را فراموش نکرده اند، تا به جایگاهی برسند که آن را حق خود می‌دانند. در ادامه به 9 راهکار که این افراد انجام داده اند، پرداخته ایم:

1_ متواضع زندگی کردن:

بسیاری از میلیونر‌ ها فروتنانه زندگی می‌کنند و ثروت خود را از طریق سبک زندگی تجملاتی یا مصرف‌گرا بودن به نمایش نمی‌گذارند. آن‌ها ممکن است با ماشین‌های معمولی رانندگی کنند و یا در محله‌های پایین زندگی کنند.

2_  داشتن روحیه کارآفرینی از عادات میلیاردر‌ های خود ساخته:

بسیاری از میلیونر‌ ها، صاحب کسب و کار هستند که از طریق کارآفرینی توانسته اند ثروت زیادی را بدیت آورند.

3_ سختکوشی و تلاش مداوم:

تحصیلات و پرتلاش بودن در یک حرفه و تعهد داشتن به آن، از عوامل کلیدی در ثروت اندوزی در طول زمان به شمار می رود.

4_ گسترش روابط اجتماعی از عادات میلیاردر‌ های خود ساخته :

ایجاد شبکه‌ای از روابط سالم و اصولی با انسان های موفق و باتجربه بسیار تاثیرگذار است زیرا این روابط می‌تواند برای موفقیت های شغلی و ایجاد ثروت بسیار اهمیت داشته باشد.

5_ سواد مالی:

میلیونر‌ ها علاقه زیادی برای آموزش دیدن در حوزه مالی دارند. در مورد سرمایه‌گذاری، مالیات آگاهی خود را بیشتر میکنند تا بتوانند سواد مالی خود را روز به روز بهبود دهند.

6_ صرفه‌جویی کردن از عادات میلیاردر‌ های خود ساخته:

یکی از ویژگی‌های درست و اصولی در بین میلیونر‌ ها صرفه‌جویی کردن است. آن‌ها مراقب مخارج خود هستند و اجناس با ارزش را خریداری می کنند و از بدهی‌های غیرضروری اجتناب میکنند.

7_ سرمایه‌گذاری عاقلانه:

معمولاً میلیونر‌ ها سرمایه‌گذاری بلندمدت را ارجح تر از مخارج کوتاه‌مدت میدانند. تمرکز اصلی آن‌ها از طریق سرمایه‌گذاری در انواع سهام ها و اوراق قرضه، املاک و مستغلات است.

8_ اصولی زندگی کردن از عادات میلیاردر‌ های خود ساخته:

معمولا میلیونر‌ ها از درآمد خود کمتر خرج می‌کنند و در عوض آن را به صورت پس‌انداز و سرمایه‌گذاری اصولی استفاده می کنند. آن ها از افزایش هزینه‌های مالی بیش از حد جلوگیری می‌کنند.

9_ انتقال ارزش‌ها به نسل بعدی:

اغلب میلیونر‌ ها بر این باورند که به فرزندانشان مسئولیت‌های مالی را بیاموزند و سخت کوشی و صرفه‌جویی  در زندگی را به آن ها آموزش دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.