رسانه اینترنتی فانیلی

سرکه سیب سر درد را درمان می کند

سرکه سیب خام و فیلتر نشده حاوی آهن، پتاسیم و کلسیم می‌باشد. هم مواد معدنی و هم اسیدیته موجود در سرکه سیب می‌تواند به طور غیر مستقیم به سردرد کمک کند.

سرکه سیب عطر و طعم قوی دارد، به خصوص برای کسانی که به آن عادت ندارند. اساسی‌ترین دستور العمل‌هایی که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر است:

۱ قاشق چایخوری سرکه سیب

یک لیوان آب

فرد می‌تواند در صورت نیاز از این مخلوط برای تسکین سردرد بنوشد. البته راه‌های خوشمزه‌تری نیز برای ترکیب سرکه سیب در یک درمان خانگی وجود دارد. جایگزینی نیمی از آب در دستور اولیه با آب سیب می‌تواند طعم اسیدی قوی نوشیدنی را کاهش دهد. برخی از افراد ممکن است آن را با عسل شیرین کنند.

 نصف لیوان آب
 ۸ قاشق آب سیب
 ۱ قاشق چایخوری سرکه سیب
 ۱ قاشق چایخوری عسل

فرد باید مواد را به یک لیوان بزرگ اضافه کند و پس از هم زدن ترکیب جهت تسکین درد بنوشد.

*سرکه سیب مانند مسکن‌های بدون نسخه مستقیماً بر سردرد تأثیر نمی‌گذارد.

*سردرد می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، از آلرژی و مشکلات گوارشی گرفته تا استرس و فشار خون بالا. تصور می‌شود که سرکه سیـب روی علت اصلی سردرد موثر است.

*کم آبی یکی دیگر از علل شایع سردرد است. اگرچه بسیاری از مردم در طول روز مایعات زیادی می‌نوشند، اما همه مایعات در بدن به یک شکل عمل نمی‌کنند.

*مایعات با کافئین زیاد یا نوشیدنی‌های شیرین ممکن است بدن را تشنه‌تر کنند. افزودن سرکه سیـب به یک لیوان آب ممکن است تعداد مواد معدنی موجود در آب را افزایش دهد و به فرد کمک کند هیدراته بمانند و به طور بالقوه درد سردرد را کاهش دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.