رسانه اینترنتی فانیلی

ساخت رژگونه در خانه!

شما می‌توانید در خانه با مواد گیاهی رژگونه‌ای خوش‌رنگ درست کنید تا پوست خود را از آسیب‌های مواد شیمیایی نجات دهید.

ساختن رژگونه در خانه یکی از کارهای هیجان‌انگیزی است که شما را سر ذوق می‌آورد. یکی از مواردی که خانم‌ها باید بدانند، آن است که استفاده از لوازم آرایشی شیمیایی برای پوست بسیار مضر هستند اما خانم‌ها با دانستن این مورد هم نمی‌توانند از آرایش دست بکشند، همه خانم‌ها علاقه دارند که زیبا باشند بنابراین از محصولات آرایشی استفاده می‌کنند. ساختن رژگونه در خانه شما را زیبا می‌کند بدون آن‌که به پوستتان ضرر برساند. همراه مجله اینترنتی فانیلی باشید

ساختن رژگونه در خانه

ساخت ۲ رژگونه خانگی با مواد طبیعی را در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم.

ساختن رژگونه در خانه با پودر کاکائو

برای ساختن رژگونه در خانه یک‌دوم قاشق پودر مارانتا آروندیناسه (یک نوع گیاه است که شما می‌توانید از عطاری‌ها تهیه کنید) را با یک‌دوم قاشق پودر کاکائو طبیعی و یک‌دوم قاشق پودر هیبیسکوس (چای ترش) مخلوط کنید. این رژگونه را روی دستتان امتحان کنید و برای اینکه رنگ دلخواه موردنظر خود را پیدا کنید، می‌توانید هر مقدار از این مواد را که می‌خواهید، طوری مخلوط نمایید تا ترکیب رنگ زیبایی به شما دهد.

ساختن رژگونه در خانه با پودر چغندر

برای ساختن رژگونه در خانه به موادی مانند پودر چغندر، پودر نشاسته ذرت، اسطوخودوس (اختیاری)، کاسه برای مخلوط‌کردن مواد، قاشق اندازه‌گیری، محفظه‌ای برای نگهداری مواد نیاز دارید.

یک قاشق چایخوری پودر نشاسته را در یک کاسه می‌ریزیم و نصف قاشق چایخوری پودر چغندر را به آن اضافه می‌کنیم و با هم خوب مخلوط می‌کنیم تا یکدست شود، پس از آن ۲ الی ۳ قطره اسطوخودوس را به مواد اضافه می‌کنیم و هم می‌زنیم تا چسبناک شود.

اگر می‌خواهید رژگونه‌تان را تست کنید، با استفاده از یک‌قلم مو مقداری از این مواد را روی پوست دست خود تست کنید، اگر می‌خواهید رنگ رژگونه تیره یا روشن شود، مقدار پودر چغندر و پودر نشاسته را تغییر دهید و به اندازه دلخواه کم یا زیاد کنید تا رنگ دلخواه خود را بیابید.

پس از رضایت از رنگ رژگونه‌تان، آن را در ظرفی محکم بریزید و هر زمان که قصد آرایش دارید از این رژگونه خوش‌رنگ و بدون ضرر استفاده کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها