رسانه اینترنتی فانیلی

روشنی و جوانی پوست با ماسک پنیر!

ماسک آب پنیر علاوه‌بر خواص بی‌شماری که برای سلامتی دارد، برای پوست صورت هم معجزه می‌کند.

خواص ماسک آب پنیر برای پوست را بشناسید و از آن استفاده کنید. همه ما زمان‌هایی پوستمان از حالت ایده‌آلش فاصله می‌گیرد و همین مسئله باعث نارضایتی‌مان از پوست صورتمان می‌شود. در این دوران به‌صورت مداوم به‌دنبال روش‌هایی برای تغییر این وضعیت می‌گردیم. حتما برای شما هم پیش آمده است که در کنار روتین روزانه‌ای که برای مراقبت از پوستتان دارید، به‌دنبال پیداکردن روش‌هایی خانگی برای برطرف‌کردن مشکلات پوستتان هم می‌گردید. با رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

ماسک آب پنیر چیست؟

اگر به ورزش بدن‌سازی علاقه داشته باشید، بدون شک اسم پروتئین یا مکمل غذایی Whey به گوشتان رسیده است. این مکمل همان آب پنیر است که در کارخانه لبنیات، در مراحل تولید پنیر و خارج‌شدن آب از آن تشکیل می‌شود. آب پنیر بعد از این‌که تبخیر می‌شود، به شکل پودر در می‌آید. این پودر منبعی غنی از پروتئین‌های بسیار مفید است.

این پودر توسط بسیاری از شرکت‌های معروف خارجی و ایرانی با درصد خلوص بالا تولید و به‌عنوان مکمل فروخته می‌شود. پس این آب پنیر، با آب پنیر‌های بسته‌بندی تفاوت دارد. آبی که در هنگام بازکردن پنیرهای بسته‌بندی می‌بینید، در واقع چیزی به جز آب‌نمک نیست و هیچ ارزشی ندارد. ماسک آب پنیر از همین پودر درست می‌شود و خواص آن را در خود دارد.

مواد لازم برای درست کردن ماسک آب پنیر:

  • ۱ یا ۲ قاشق پودر آب پـنیر
  • ۱ قاشق پودر جوانه‌ گندم
  • ۱ قاشق عسل
  • ۱ یا ۲ قاشق ماست

دستور درست کردن ماسک آب پنیر:

این مواد را به‌خوبی با هم ترکیب کنید تا به حالت خمیر درآید. سپس با یک برس تمیز، ماسک را روی صورت و گردن پخش کنید. مدت‌زمان ماندن ماسک آب پـنیر روی پوست ۲۰ تا ۳۰ دقیقه است. بعد از پایان این مدت صورتتان را با آب سرد بشویید. بهتر است این ماسک را دو بار در هفته استفاده کنید تا بتوانید تاثیر شگفت‌انگیزش را بر پوست ببینید.

برای ازبین‌بردن لکه‌های پوست، می‌توانید از این دستور ماسک آب پـنیر استفاده کنید. فقط کافی‌ست ۱ قاشق غذاخوری آب پـنیر را با ۱ قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید. این ترکیب را روی بخار کتری بگذارید تا گرم شود. سپس چند قطره گلاب به آن اضافه کنید. ماسک را به صورتتان بزنید و اجازه بدهید ۳۰ دقیقه بماند. بعد از گذشت زمان مورد نظر، صورتتان را بشویید و شاهد تغییرات پوستتان باشید.

خواص ماسک آب پنیر

  • برای شفافیت پوست
  • برای ضخیم‌تر شدن پوست
  • برای تقویت مو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.