رسانه اینترنتی فانیلی

روستای کلاچی؛ روستایی که مردمانش ناگهان به خواب میروند!

گاهی اوقات وجود یک پدیده طبیعی یا جاذبه‌ای دیدنی می‌تواند توجه شما را به‌سمت مکانی جلب کند اما این بار موضوع درباره یک بیماری است! هیچ‌کس نمی‌داند چه به روز اهالی این روستا آمده است.

یک بیماری عجیب و اسرارآمیز اهالی روستای کلاچی را بر سر زبان‌ها انداخته است. می‌گویند ساکنان این روستا، یکباره به خواب می‌روند. این مردمان انگار هیچ کنترلی روی زمان خواب خود ندارند. آن‌ها به‌صورت کاملا ناگهانی به خواب فرو می‌روند و چند روز بعد بیدار می‌شوند. همراه رسانه اینترنتی فانیلی با روستای اسرارآمیز کلاچی آشنا می‌شوید.

روستایی که ساکنانش یکباره به خواب می‌روند!

روستای کلاچی روستایی است که 150 نفر از جمعیت 600 نفری آن از بهار سال 2013 تا کنون به یک بیماری مرموز و عجیب گرفتار شده‌اند! شاید برایتان جالب باشد که بدانید نام این بیماری عجیب را خواب ناگهانی گذاشته‌اند. چرا ناگهانی؟ چون اصلا مهم نیست که کجا یا مشغول چه کاری هستید، خواب به ناگهان به سراغ شما می‌آید و ممکن است بیدار شدنتان چند روزی طول بکشد! نمونه معروف این روستا کسی بود که با همسرش مشغول موتورسواری بود که ناگهان به خواب می‌رود و تا سه روز هم از خواب بیدار نمی‌شود.

در روستای کلاچی چه خبر است؟

تا مدت‌های زیادی هیچ‌کس از اتفاق نادری که در این روستا در حال وقوع بود خبر نداشت تا زمانی که این بیماری مسری به خارج از روستا هم سرایت کرد. در خارج از این روستا سه نفر دیگر به این بیماری مرموز و عجیب دچار شدند تا اینکه اخبار به گوش مسئولان رسید و پزشکان گروه گروه برای پیدا کردن دلایل این اتفاق عجیب به روستا وارد شدند؛ اما تمام تلاش‌های آن‌ها برای یافتن علت این بیماری و اتفاقات عجیب به بن‌بست می‌خورد و هیچ‌کس هیچ جوابی نمی‌یافت.

نتیجه تحقیقات چه بود؟

پرس‌وجو از اهالی روستا، دانشمندان را با اطلاعات جالبی روبه‌رو کرد:

خواب ناگهانی و این حمله خواب از هیچ الگوی مشخصی پیروی نمی‌کند!

افراد بین 14 تا 76 سال بیشتر در معرض این بیماری قرار می‌گرفتند.

ابتلا به بیماری در تمامی سنین به یک شکل و مساوی است!

هیچ سرنخی وجود نداشت که این ریشه این بیماری را به محیط زیست ربط دهد!

مردم روستای کلاچی چه می‌گویند؟

از آنجایی که در نزدیکی روستای کلاچی یک معدن اورانیوم وجود دارد، اهالی روستا معتقدند که علت اصلی بیماری‌شان به این معدن و مواد مترشحه از این معدن برمی‌گردد؛ اما تحقیقات در روستای دیگری نزدیک به این معدن این باور را رد می‌کند؛ چراکه در آن روستا هیچ‌کسی به بیماری مرموز خواب ناگهانی یا حمله خواب دچار نشده است!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.