رسانه اینترنتی فانیلی

دکوراسیون شیک و ارزان با دیوار آجری برای خانه

دیوار آجری یک ایده جذاب و کاربردی برای تزیین فضاهای مختلف منزل است. در این مطلب با ایده‌های جالبی برای تزیین خانه با آجر دکوراتیو آشنا می‌شوید.

دیوار آجری در دکوراسیون داخلی جذابیت خاصی ایجاد می‌کند و از این نظر بسیار مورد توجه است.  در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی به کاربردهای آجر دکوراتیو در فضاهای مختلف منزل می‌پردازیم.

دیوار آجری در چه فضاهایی کاربرد دارد؟

دیوار آجری دکوراتیو، انتخابی شیک و پرطرفدار برای تزیین فضاهای مختلف منزل است. در فضای پذیرایی و اتاق خواب این مدل دیوار کاربرد بیشتری دارد. در ادامه به بررسی فضاهای مختلف برای تزیین با آجر دکوراتیو می‌پردازیم.

تزیین دیوار پذیرایی

آجر دکوراتیو، بهترین متریال برای تزیین فضای پذیرایی و نشیمن است. می‌توانیم دیوار پشت تلویزیون یا شومینه را برای تزیین با آجر انتخاب کنیم. به جای آجر دکوراتیو می‌توانیم از دیوارپوش فومی یا کاغذ دیواری با طرح آجر استفاده کنیم و طرحی جذاب به دیوارهای خانه ببخشیم. آجر به راحتی با تمام وسایل چوبی و پارکت ست می‌شود و از این نظر انتخاب بسیار جذابی برای دکوراسیون پذیرایی و نشیمن است.

دیوار آجری اتاق خواب

دیوار پشت تخت اتاق خواب، محل مناسبی برای تزیین با آجـر دکوراتیو است. آجـر دکوراتیو در رنگ‌های مختلفی مانند آجـری، سفید، سبز و … قابل اجرا است و لازم نیست به رنگ اصلی آجـر خود را محدود کنید. همچنین آجـر برای تمام سبک‌های دکوراسیون داخلی انتخاب جالبی است و جلوه دلنشینی به فضا می‌بخشد.

می‌توانید با نصب شلف دیواری و تابلوهای دکوراتیو روی دیوار، زیبایی اتاق خواب خود را دوچندان کنید. استفاده از لامپ‌های نئون و چراغ‌های خطی هم برای این فضا بسیار جالب است.

تزیین دیوار آشپزخانه

دیوار آشپزخانه معمولاً با آجـر یا سنگ مصنوعی پوشیده می‌شود. اما آجـر دکوراتیو هم انتخاب خوبی برای این فضا است. آجــر حس گرما و صمیمیت خاصی دارد و استفاده از آن در فضای خانوادگی و جذاب آشپزخانه ایده خوبی است.

انواع متریال‌های مقاوم به رطوبت را می‌توانیم با ظاهر آجـر در آشپزخانه به کار ببریم. دیوار پشت سینک و بین کابینت‌ها محل مناسبی برای تزیین با آجـر است. همچنین می‌توانید یک دیوار آجـری با قفسه‌بندی زیبا در آشپزخانه شیک خود داشته باشید.

تزیین دیوار ناهارخوری

دیوار آجـری ناهارخوری جلوه‌ای جذاب به دکوراسیون منزل شما می‌بخشد و می‌تواند نوعی تفکیک فضایی در خانه‌های مستطیلی باشد. رنگ گرم آجـر با نورپردازی ملایم و زیبا، فضایی رمانتیک برای صرف غذا ایجاد می‌کند و از این نظر بسیار پرطرفدار است. می‌توانید با انتخاب یک دست میز ناهارخوری چوبی زیبا و تزیین دیوار آجـری با تابلوهای دکوراتیو، زیبایی فضای ناهارخوری خود را دوچندان کنید.

تزیین دیوار ورودی و راه‌پله

آجـر دکوراتیو متریال جالبی برای تزیین دیوار ورودی و راه‌پله است. با استفاده از این متریال جذاب می‌توانید یک دیوار گالری در راهرو ورودی یا راه‌پله منزل خود داشته باشید. تابلوهای دکوراتیو و قاب عکس‌های زیبا روی دیوار آجـری جلوه شیک و باشکوهی ایجاد می‌کنند. همچنین می‌توانید با انتخاب یک مدل آینه کنسول شیک و استفاده از تجهیزات نورپردازی مناسب، فضای ورودی خود را شیک و دعوتگرا جلوه دهید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.