رسانه اینترنتی فانیلی

جنگل مرگبار!!

درست است که جنگل‌ها جذابیت خاصی دارند، اما بعضی از آن‌ها احساسی از ترس و وحشت را در آدمی به وجود می‌آورند.

درختان آن‌قدر انبوه و سربه‌فلک کشیده هستند که نمی‌گذارند نور خورشید فضا را کاملا روشن کند. از طرفی مه غلیظ و صدای جانوران هم فضای جنگل را وهم‌آلودتر می‌کنند. ترسناک‌ترین جنگل دنیا در نزدیکی شهر «کلوژ-نپوکا» کشور رومانی قرار دارد، جنگلی به اسم هویا باچو (Hoia Baciu Forest) که می‌گویند به دست ارواح تسخیر شده است. با ما در رسانه اینترنتی فانیلی همراه باشید تا با ترسناک ترین جنگل جهان آشنا شوید.

ترسناک ترین جنگل جهان

این جنگل بزرگ ۲۵۰ هکتار مساحت دارد و اتفاق‌های عجیبی که در آن رخ می‌دهد باعث شده که به آن مثلث برمودای رومانی بگویند. امروزه گردشگران زیادی به رومانی می‌روند که این جنگل را ببینند. بازدیدکنندگان گزارشاتی از وجود ارواح سرگردان، چهره‌های خبیث و حتی وجود موجودات فضایی در این جنـگل داده‌اند.

گزارشات عجیب درباره این جنـگل

در این جنـگل تا به حال گزارش‌های زیادی از دیدن ارواح به ثبت رسیده که ناگهان در مقابل چشمان گردشگران ظاهر می‌شوند. البته شاید ترسناک‌تر از این ارواح، صورت‌هایی باشند که در پس‌زمینه عکس‌های گردشگران سبز شده‌اند. اتفاقات عجیب این جنـگل فقط محدود به ارواح نیست و حتی بشقاب پرنده و آدم فضایی‌ها هم در آن دیده شده است.

به گفته گردشگرانی که به این جنـگل می‌روند، از همان لحظه ورود به داخل جنـگل احساس ترس و نگرانی وجودشان را پر می‌کند و هر لحظه فکر می‌کنند کسی در حال تماشای آن‌هاست. حتی گیاهان و درختان جنـگل هم ظاهری عجیب و ترسناک دارند.

مردم محلی آن منطقه می‌گویند که هر کس به این جنـگل برود، دیگر هیچ‌وقت به خانه برنمی‌گردد. هر کسی هم که تا به حال به این جنـگل رفته و برگشته است از آسیب‌های روانی و جسمانی و احساس بیماری حرف می‌زند. البته این جنـگل فقط زورش به آدم‌ها نمی‌رسد بلکه تجهیزات الکتریکی را هم مختل می‌کند!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.

طنز و سرگرمی

فرهنگی هنری

پیشنهاد ویژه

ورزشی

کسب و کار

خرید خوب

رویدادها