تندخوانی
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

اگر شما هم دوست دارید اصول تندخوانی را یاد بگیرید اپلیکیشن Speed Reading چیزی است که حتما باید در گوشی داشته باشید. این برنامه کاربردی با تکیه بر یک سری تمرین ذهنی و چشمی تلاش می‌کند که سرعت مطالعه‌تان را ارتقاء بدهد، طوری که بعد از مدتی استفاده خواندن متن‌های بلند برایتان مثل آب خوردن شود.

اپلیکیشن مبنای کارش را بر بازیوارسازی (گیمیفیکیشن) گذاشته و چالش‌هایی طراحی کرده که همیشه برای ادامه انگیزه داشته باشید. بنابراین هر روز که چالش‌ها را پشت سر می‌گذارید، هماهنگی چشم و مغزتان بیشتر می‌شود و هر روز تندخوان تر از دیروز می‌شوید.

Speed Reading روی تندخوانی انگلیسی تمرکز کرده. روال کار اینطور است که باید یک سری چالش به شکل مینی گیم را پشت سر بگذارید و هر روز رکوردهای قبلی‌تان را بزنید. مثلا یکی از چالش‌ها این است که چند کلمه با سرعت خیلی زیاد روی صفحه می‌آیند و ناگهان صفحه سفید و متوقف می‌شود. حالا باید آخرین کلمه‌ای که قبل سفید شدن صفحه دیده‌اید را به اپلیکیشن بگویید.

با ادامه دادن همین چالش خودتان بعد از مدتی احساس می‌کنید که چشمتان در تشخیص کلمات سریع‌تر شده و روان‌تر از قبل می‌توانید متن‌ها را بخوانید. البته Speed Reading چالش‌های جذاب دیگری هم دارد که هر کدام روی یک مهارت خاص تندخوانی کار می‌کنند. مثلا مینی گیمی هست که محدوده تمرکزتان را عریض‌تر می‌کند تا مثلا در یک ثانیه در عوض دو کلمه، بتوانید سه کلمه را بخوانید.

Speed Reading

یا تمرینات دیگری هم هستند که چشم شما را برای خواندن کلیدواژه‌های یک متن بلند عادت می‌دهند. همه این تمرینات به صورت روزانه قابل پیگیری‌ هستند و Speed Reading پیشرفت‌تان در تندخوانی را روی نمودار به نمایش می‌گذارد.

اما یک قابلیت خوب دیگر اپلیکیشن پشتیبانی از کتاب‌های الکترونیکی است. Speed Reading از کتاب‌های دارای فرمت  fb2, epub, txt پشتیبانی می‌کند تا بتوانید به شیوه تندخوانی آن‌ها را بخوانید که یکی از لذتبخش‌ترین ویژگی‌های این اپ به شمار می‌آید.

اپلیکیشن Speed Reading برای پلتفرم اندروید منتشر شده و برای تندخوانی انگلیسی بسیار عالی ظاهر می‌شود. اگر برای آزمون انگلیسی آماده می‌شوید، مترجم هستید یا صرفا دوست دارید که متن‌های بلند را سریع‌تر بخوانید Speed Reading از آن تجربیاتی است که راحت نباید از کنارش عبور کنید.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه ترین ها

کافه حوض کاشی
آدرس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، خیابان بهشهر، پلاک ۹

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۱۵۶۰ – ۰۲۱۸۸۴۹۱۳۸۹

ساعت فعالیت ما

روزهای عادی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

روزهای جمعه و تعطیلات رسمی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

شنبه 08:00 23:00
یکشنبه 08:00 23:00
دوشنبه 08:00 23:00
سه شنبه 08:00 23:00
چهارشنبه 08:00 23:00
پنج شنبه 08:00 23:00
جمعه 08:00 23:00

در حال حاضر کافه حوض کاشی باز است.