تماشای گروهی ویدیو
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

تماشای گروهی ویدیو یا Watch Together یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام نام دارد که به کاربران این امکان را می‌دهد بتوانند با دوستان خود سریال‌های تلویزیونی و محتوای ویدیویی متنوع را در IGTV و Reels مشاهده کنند. کاربران می‌توانند با دوستان خود از طریق چت تصویری در قسمت پایین پلیر درارتباط زنده باشند.

Watch Together

فیسبوک وعده داده بود که تجربه کاربری با پیام رسان خود را ساده‌تر می‌کند تا بتواند رضایت مخاطبانش را جلب کند و با ادغام مسنجر فیسبوک و بخش دایرکت اینستاگرام وعده خود را عملی کرد. اکنون مسنجر یکپارچه اینستاگرام از قابلیت‌های جدید ارسال پیام پنهان شونده، تنظیم تم برای چت و تماشای گروهی ویدیو پشتیبانی می‌کند.

درحال حاضر قابلیت‌های جدید تنها در دسترس کاربران ایالات متحده و برخی کشورها قرار دارد ولی به زودی در دسترس کاربران سایر کشورها نیز قرار خواهد گرفت.

علاوه بر سه قابلیت جدید، هفته قبل گفته شد که صفحه اصلی اینستاگرام با اضافه شدن گزینه‌های جدید دگرگون شد. این شبکه‌ اجتماعی تب‌های «Reels»، «Shop» و موارد دیگری را به صفحه اصلی اضافه کرد.

کاربران با استفاده از قابلیت Reels می‌توانند ویدئوهای کوتاه 15 ثانیه‌ای تولید کنند و به آنها آهنگ‌های مورد نظر خود را اضافه کرد و به اشتراک بگذارند. تب Shop نیز با توجه به علایق کاربر پیشنهادهای ویژه‌ای را برای خرید محصول به وی نشان می‌دهد. یکی دیگر از تغییرات صفحه هوم اینستاگرام اضافه شدن تب‌های لایک و Create به نوار فوقانی مربوط می‌شود.

هر هفته، شنبه ها با هفته نامه اینترنتی فانیلی همراه باشید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه ترین ها

کافه حوض کاشی
آدرس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، خیابان بهشهر، پلاک ۹

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۱۵۶۰ – ۰۲۱۸۸۴۹۱۳۸۹

ساعت فعالیت ما

روزهای عادی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

روزهای جمعه و تعطیلات رسمی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

شنبه 08:00 23:00
یکشنبه 08:00 23:00
دوشنبه 08:00 23:00
سه شنبه 08:00 23:00
چهارشنبه 08:00 23:00
پنج شنبه 08:00 23:00
جمعه 08:00 23:00

در حال حاضر کافه حوض کاشی بسته است.