رسانه اینترنتی فانیلی

ترفند جالبی که میتوانید با آن قرمزی لب خود را بیشتر کنید!

لب‌های ترک خورده ظاهری ناخوشایند دارند و در موارد شدید می‌توانند باعث خونریزی شوند. پس شکی نیست که لب‌های گلگون به طور طبیعی ویژگی جذاب زنان و همچنین مردان هستند.

قرمز کردن طبیعی لب ترفندی جالب برای همه افراد است. لب‌ها ممکن است به دلیل عوامل مختلفی مانند گردش خون کم، استرس، مواد مخدر، سیگار کشیدن و موارد دیگری تیره شوند. بهتر است از چنین اقداماتی اجتناب کنید؛ اما اگر در حال حاضر لب‌های بدرنگی دارید، همراه رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

قرمز کردن طبیعی لب

ممکن است از خود بپرسید: «چگونه لب‌های زیبا داشته باشیم؟» برای داشتن لب‌های زیبا، هم راه‌های طبیعی و هم مصنوعی وجود دارند.

قرمز کردن طبیعی لب با دانه انار و شیر

انار در زیبایی طبیعی لب و روشن‌کردن رنگ‌دانه‌های لب بسیار مفید است. انار حاوی ترکیبی به نام پونیکالاگین است که از تولید ملانین جلوگیری کرده و همچنین از تیره‌شدن لب‌های شما در مواجهه با نور خورشید جلوگیری می‌کند.

روش استفاده: یک‌مشت دانه انار بردارید و آن را آسیاب کنید. دانه انار آسیاب شده را با مقداری خامه شیر مخلوط کنید. این مخلوط را روی لب‌های خود بمالید. حدود ۱۵ دقیقه بگذارید تا خشک شود و سپس با آب سرد بشویید. این کار را روزانه برای حدود یک ماه به طور مداوم تکرار کنید و سپس می‌توانید ببینید که لب‌های شما قرمز شده‌اند.

قرمز کردن طبیعی لب با اسکراب عسل و شکر

می‌توانید از اسکراب عسل و شکر استفاده کنید تا کمی قرمزی و طراوت به لب‌های خود ببخشید. این اسکراب در راستای قرمز کردن لب تأثیر مثبت خواهد گذاشت. این اسکراب بسیار ملایم بوده و با پوست لطیف لب‌های شما سازگار است. این اسکراب به‌آرامی سلول‌های مرده پوست که اغلب ظاهر ناخوشایندی به لب‌های شما می‌بخشند را لایه‌برداری می‌کند.

درحالی‌که می‌توانید این اسکراب را با شکر سفید نیز درست کنید، شکر قهوه‌ای برای پوست بسیار ملایم‌تر است. همچنین شکر قهوه‌ای سرشار از آنتی‌اکسیدان است که از پوست شما در برابر آسیب اشعه ماورای‌بنفش (UV) ناشی از قرارگرفتن در معرض نور خورشید نیز محافظت می‌کند. اسید گلیکولیک موجود در قند نیز پوست را حالت می‌دهد و از آن در برابر سموم محافظت می‌کند.

عسل یک مرطوب‌کننده طبیعی است. به این معنی که رطوبت را جذب می‌کند. عسل به حفظ رطوبت و سلامت لب‌های لایه‌برداری شده نیز کمک می‌کند. آنزیم‌های موجود در عسل نیز باعث روشن‌شدن رنگ پوست لب‌ها می‌شوند.

روش استفاده: یک قاشق غذاخوری شکر قهوه‌ای را در یک‌کاسه کوچک بریزید. یک قاشق غذاخوری عسل را به آن اضافه کنید. مواد را کاملاً با هم مخلوط کنید. اسکراب را با انگشت روی لب‌های خود بمالید. به مدت یک دقیقه آن را به‌آرامی روی لب‌های خود ماساژ دهید.

ماساژ نه‌تنها به لایه‌برداری کمک می‌کند؛ بلکه گردش خون را نیز در لب‌ها بهبود می‌بخشد و باگذشت زمان لب‌ها را سالم‌تر و زیباتر می‌کند. بگذارید اسکراب چند دقیقه روی لب‌هایتان بماند و سپس آن را با آب بشویید. این درمان را ۲ یا ۳ بار در هفته تکرار کرده تا نتایج مثبت آن را مشاهده کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.