رسانه اینترنتی فانیلی

بهترین جاهای دیدنی ایران در زمستان

زمستان شروع شده و نمی‌دونی کجا بری؟ هیچ‌ برنامه‌ای برای زمستونت نداری؟ آخر هفته‌ها از بیکاری بی‌حوصله و کلافه می‌شی؟ دلت یه سفر جذاب و هیجان‌انگیز می‌خواد؟ می‌خوای بدونی بهترین جاهای دیدنی ایران تو زمستون کجاهاست؟ با ما همراه باش!

زمستان سردترین فصل سال شروع شده و همه به دنبال یافتن بهترین مقاصد گردشگری ایران در زمستان هستند. اگر دلتان یک سفر زمستانی جذاب به بهترین جاهای دیدنی ایران را می‌خواهد با رسانه اینترنتی فانیلی همراه شوید.

به کدام جاهای دیدنی ایران در زمستان سفر کنیم؟

این سوالی است که برای هرکس جواب آن متفاوت است. دنبال شهرهای گرمسیری ایران در زمستان هستید یا دلتان طبیعت زمسـتانی ایران را می‌خواهد؟ بهترین مکان‌های تفریحی ایران در زمسـتان را می‌خواهید یا یک مسافرت در زمسـتان به شمال را در نظر دارید؟ با ما همراه باشید تا برای هرکدام از این سوال‌ها یک جواب عالی بگیرید.

شهرهای گرمسیری ایران در زمستان کجاها هستند؟

خوزستان یکی از گرم‌ترین استان‌های ایران است که جاذبه‌های آن در میان جاهای دیدنی ایران نیز جایگاه خاصی دارند. از دزفول تا خرمشهر، از اهواز تا شوشتر همگی بهترین مقاصد گرمسیری زمسـتان هستند. غیر از خوزستان اکثر شهرهای جنوب ایران با آب‌وهوای گرم خود می‌توانند مقاصد عالی گردشگری زمسـتانی باشند. بوشهر، بندرعباس، قشم و کیش و چابهار پرطرفدارترین مقاصد جنوب در سفرهای زمسـتانی هستند. جاهای دیدنی دزفول در زمسـتان در میان مقاصد پر طرفدار گردشگری خوزستان قرار دارند.

برای دیدن طبیعت زمستانی ایران کجا بریم؟

هرچند تک‌تک شهرهای ایران طبیعتی بی‌نظیر و فوق‌العاده زیبا دارند؛ اما طبیعت بعضی شهرها در زمـستان دیدنی‌تر و جذاب‌تر است. اگر به دنبال شهری با طبیعت برفی زیبا می‌گردید باید سری به غرب و شمال غربی کشور بزنید. اردبیل، زنجان، تبریز، ارومیه و سنندج شهرهایی هستند که در زمسـتان زیباترین طبیعت برفی را دارند.

بهترین مکان های تفریحی ایران در زمـستان

در هر گوشه و کناری از ایران می‌توان یک مکان تفریحی جذاب برای زمـستان پیدا کرد. مجموعه گردشگری توچال در تهران، پیست اسکی پیام در آذربایجان شرقی، پیست اسکی آلوارس اردبیل، چشمه‌های آب گرم سرعین و … را می‌توان از بهترین جاهای دیدنی ایران در زمـستان دانست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.