رسانه اینترنتی فانیلی

با لیمو و عسل موهای خود را رنگ کنید

رنگ کردن موهای خود یک راه سریع و نسبتا آسان برای تغییر چشمگیر ظاهر شما است، اگرچه بسیاری از مردم نگران فراوانی مواد شیمیایی در محصولات آرایشگاه هستند.

رنگ کردن مو با مواد طبیعی یکی از راه‌های بی‌ضرر و آسان برای رنگ‌کردن مو است. شما می‌توانید با استفاده از محصولاتی مانند لیمو یا عسل موها را روشن کنید. همچنین می‌توانید رنگ موهای موجود خود را با انواع گیاهان، چای و پودرها تقویت کنید. همراه رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

رنگ کردن مو با مواد طبیعی

شما با استفاده از چند ماده طبیعی شروع به روشن‌کردن موهای خود کنید.

برای رنگ کردن مـو با مواد طبیعی، لیمو را امتحان کنید

اگر می‌خواهید موهای خود را به طور طبیعی روشن کنید، از لیمو استفاده کنید. لیمو ممکن است بتواند موهای شما را یک تا ۲ درجه روشن کند. یک فنجان آب را با دو قاشق غذاخوری آب‌لیمو مخلوط کنید. سپس آن را روی موهای مرطوب بمالید و اجازه دهید موهایتان به طور طبیعی خشک شوند. ببینید آیا متوجه اثر روشنایی می‌شوید. صبر کنید تا موهایتان به‌خودی‌خود خشک شود تا بشویید یا آبکشی کنید.
این درمان را یک‌بار در هفته تکرار کنید تا به‌آرامی موهایتان روشن شود. این کار را بیشتر از این انجام ندهید وگرنه ممکن است به موهایتان آسیب برسانید.

برای رنگ کردن مو با مواد طبیعی از عسل و سرکه استفاده کنید

عسل و سرکه همچنین می‌توانند با هم برای روشن‌کردن موها به طور طبیعی کار کنند. اگر می‌خواهید به طور طبیعی موهای خود را روشن کنید، می‌توانید از یک دستورالعمل ساده با استفاده از عسل و سرکه روی موهای خود استفاده کنید.

از عسل خام و غیرپاستوریزه استفاده کنید که می‌توانید آن را در اکثر فروشگاه‌های مواد غذایی سالم پیدا کنید. از یک فنجان عسل خام، دو فنجان سرکه مقطر، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون خالص و یک قاشق غذاخوری هل یا دارچین استفاده کنید. مواد را با هم مخلوط کنید تا به‌صورت خمیر درآیند.
موهایتان را با مقداری آب مرطوب کنید و سپس آن‌ها را به چند قسمت تقسیم کنید. خمیر را به هر قسمت از ریشه تا نوک بمالید. موهای خود را با پوشش پلاستیکی بپیچید و با استفاده از کلاه دوش یا کلاه شنا، پوشش را محکم نگه دارید. بگذارید مخلوط یک شب بماند و سپس صبح آن را بشویید

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.