رسانه اینترنتی فانیلی

با این ترفندها بدون آرایش زیبا شوید

همه خانم‌ها علاقه دارند زیبا و جذاب باشند و برای آن هزینه‌های زیادی می‌کنند اما در این مطلب چند ترفند به شما آموزش می‌دهیم تا بدون آرایش زیبا شوید.

این روزها افراد با آرایش‌کردن در پی زیبایی‌تر کردن خود هستند و دخترهای جوان مدت‌زمان طولانی را صرف آرایش می‌کنند و برای این کار هزینه‌های زیادی هم می‌کنند؛ همراه مجله اینترنتی فانیلی باشید تا چند ترفند زیبایی بدون آرایش به شما آموزش دهیم.

ترفندهای زیبایی بدون آرایش

با این ۴ ترفند بدون نیاز به آرایش کردن زیباتر دیده می شوید.

ابروهای خود را زیبا کنید

یکی از قسمت‌های بدن که در چهره بدون آرایش بسیار موردتوجه قرار می‌گیرد، ابرو است؛ بنابراین باید ابروهایمان را متناسب با چهره خود اصلاح کنیم. اگر علاقه دارید می‌توانید با مقدار کمی رنگ یا حنا به ابروهای خود جلوه دهید. البته هنگام انتخاب رنگ، به تناژ پوستتان توجه داشته باشد تا رنگی مناسب انتخاب کنید. اگر ابروهای نازکی دارید می‌توانید از روغن کرچک و ویتامین A استفاده کرده و به ابروهای خود بزنید تا آن‌ها پرپشت‌تر شوند، سپس بعد از چند دقیقه می‌توانید تغییرات زیادی را در چهره خود مشاهده کنید.

دندان‌های خود را سفید کنید

یکی از ترفندهای زیبایی بدون آرایش لبخند زیبا است که امتیاز چهره شما را بالا می‌برد؛ بنابراین با مراقب و زیباسازی آن‌ها به چهره خود جذابیت چندبرابر ببخشید. حتماً از خمیردندان‌های سفیدکننده استفاده کنید و از مصرف بیش از اندازه قهوه خودداری کنید. اگر دندان‌های شما در حالت طبیعی و سالم رنگ تیره و یا زردی دارند، حتماً باید از سفیدکننده‌های دندان‌پزشکی استفاده کنید.

 لب‌های خود را فراموش نکنید

تقویت‌کردن، رطوبت‌رسانی و لایه‌برداری منظم و به‌اندازه، برای لب‌های شما اهمیت بسیار زیادی دارد. زیبایی لب‌ها یکی از ترفندهای زیبایی بدون آرایش است. از بالم لب استفاده کنید و در صورت دسترسی‌نداشتن به آن‌ها روغن زیتون و روغن‌های طبیعی را جایگزین کنید. یک‌بار در هفته لب‌های خود را با خمیردندان نرم یا انگشتتان ماساژ دهید. همچنین آن‌ها را مرطوب کنید و از لایه‌برداری لب با استفاده از شکر استفاده کنید.

ضدآفتاب بزنید

اشعه مضر خورشید تأثیرات زیادی روی پوست شما می‌گذارند و باعث ایجاد چین‌وچروک‌ها می‌شوند و موجب پیری زودرس پوست شما می‌شوند. همچنین عاملی برای سرطان‌های پوستی هستند، به همین دلیل باید از ضدآفتاب با SPF بالا استفاده کنید تا از پوست خود مراقبت کرده باشید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.