رسانه اینترنتی فانیلی

این روغن باعث لاغری شما میشود!

آیا از اینکه شکم بزرگی دارید و نمی‌توانید آن را لاغر کنید ناراحت هستید؟ همراه ما باشید تا به شما یک راه کاربردی آموزش دهیم.

ماساژ لاغری با روغن زیتون یک راهکار کاربردی برای از بین بردن شکم است. شکم از یک بافت که دارای سلول‌های چربی است، تشکیل شده است و با چاق شدن شما، این سلول‌های چربی بزرگ و بزرگ‌تر شده و شکم شما برآمده دیده می‌شود. برای از بین بردن این چربی‌ها نیاز دارید تا به آن‌ها فشار وارد کنید. روغن زیتون مالشی، می‌تواند به ماساژ شما بهبود دهد و علاوه بر آن خواصی که دارد باعث سالم ماندن ارگآن‌های بدنتان می‌شود. همراه مجله اینترنتی فانیلی باشید.

ماساژ با روغن زیتون چگونه باعث لاغری می‌شود؟

روغن زیتون ۱۰۰% طبیعی و حاوی غلظت بالاتری از ویتامین‌ها و مواد معدنی طبیعی موجود در زیتون و دارای اسید اولئیک است که می‌تواند تمام آنتی اکسیدان‌ها را در خود حفظ کند.

در واقع زمانی ‌که شکم خود را با روغن زیتون خالص ماساژ می‌دهید، سوخت و ساز بدن افزایش پیدا کرده و غذا بهتر هضم می‌شود. همچنین روغن زیتون دارای اسیدهای چرب غیراشباع است و هنگامی که در ناحیه شکم قرار می‌گیرد و به سلامت قلب شما کمک و قند خون را تنظیم می‌کند که منجر به کاهش وزن شما خواهد شد.

نحوه صحیح ماساژ شکم برای لاغری

برای ماساژ شکم جهت لاغری ابتدا باید روغن را کمی گرم نمایید. توجه کنید که این گرما باید اندازه حرارت بدن شما باشد. نه خیلی داغ و نه خیلی سرد! هم دما با بدن.

  • ابتدا مقداری از روغن را برداشته و کف دست خود بریزید و سپس به صورت دایره‌ای و حرکات دورانی به صورت آهسته ماساژ دهید. در واقع طرز صحیح و اصولی ماساژ شکم جهت لاغری، اهمیت زیادی دارد و مهم است که این حرکات به صورت دورانی باشد.
  • قبل از رسیدن دست‌ها به معده، ابتدا فشار ملایمی به معده وارد کرده و مراقب باشید این فشار به یکبار و مستقیم نباشد؛ زیرا این حرکت می‌تواند روند گردش خون را مختل کند.
  • حرکات باید از سمت راست به سمت چپ وارد شود و تنها به صورت آهسته و دورانی انجام گیرد.
  • بعد از اینکه همه نقاط شکم را ماساژ دادید، مقداری از روغن ولرمی که هم دمای بدن است را به آرامی درون ناف ریخته و اطراف آن را ماساژ دهید.
  • از دراز کشیدن روی شکم و هرگونه حرکتی که به شکم شما فشار وارد کند، جلوگیری کنید.
  • اصولاً بستن شکم با یک پلاستیک بعد از ماساژ برای لاغری مفید است؛ اما دقت کنید که بستن پلاستیک به مدت طولانی باعث عرق سوز و اذیت شدن شما می‌شود.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.