اسکوتر
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

استارتاپی آلمانی از اسکوتر برقی تاشو UrmO با ظرفیت پیمایش ۲۰ کیلومتر، وزن ۶/۵ کیلوگرم و قیمت حدود ۲،۳۵۰ دلار رونمایی کرد که در عرض دو ثانیه تا می‌شود.

اسکوترهای برقی خودمتعادل ممکن است روشی مناسب برای دور زدن در محیط اطراف باشند، اما وقتی می‌خواهید آن‌ها را حمل یا نگه‌داری کنید، می‌توانند به نوعی حجیم و سنگین باشند. هم‌اکنون یک استارتاپ آلمانی در قالب اسکوتر برقی تاشو UrmO، راه‌حل این مشکل را ارائه می‌دهد.

 

اسکوتر

هنگامی که اسکوتر UrmO در وضعیت معمولی و باز خود قرار دارد، سوار به‌سادگی و همان‌طور که روی هر نوع به اصطلاح «هاوربرد» دیگر حرکت می‌کند، روی آن می‌ایستد. اسکوترسوار سپس وزن خود را روی آن در جهات مختلف حرکت می‌دهد تا عملکردهایی مانند فرمان دادن، ترمزگیری و شتاب‌گیری را تغییر دهند. این وسیله نقلیه با حداکثر سرعت ۱۵ کیلومتربرساعت حرکت می‌کند. طبق گفته‌های سازنده، باتری این اسکوتر با یک‌بار شارژ امکان دستیابی به ظرفیت پیمایش ۲۰ کیلومتر را فراهم خواهد کرد و در صورت شارژ شدن به مدت ۴۵ دقیقه، ۸۰ درصد ظرفیت شارژ باتری باز می‌گردد.

دو چرخ ۱۴ اینچی بدون توپی (hubless) این اسکوتر در لاستیک‌های پر شده از فوم پوشیده شده‌اند؛ بنابراین تا کردن آن مشکلی خاصی ایجاد نمی‌کند. هنگامی که دور زدن با این اسکوتر برقی به پایان برسد، مالک می‌تواند UrmO را در عرض دو ثانیه تا کرده و سپس با دستگیره مانند کیف آن را حمل کند. وزن این وسیله جالب تنها ۶/۵ کیلوگرم (۱۴ پوند) است.

اسکوتر

برنامه‌هایی برای ساخت اسکوتر آلومینیومی و فیبر کربنی UrmO به‌عنوان «وسیله نقلیه برقی شخصی» وجود دارد و به همین منظور کمپینی در کیک‌استارتر (Kickstarter) برای آن تشکیل شده است که از ماه اکتبر آغاز می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند این اسکوتر برقی تاشو را با قیمت عمده‌فروشی ۱،۱۷۶ دلار آمریکا و قیمت خرده‌فروشی ۲،۳۵۳ دلار تهیه کنند. 

منبع: Newatlas

هر هفته، شنبه ها با هفته نامه اینترنتی فانیلی همراه باشید!

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تازه ترین ها

کافه حوض کاشی
آدرس

خیابان کریمخان زند، خیابان ایرانشهر، خیابان بهشهر، پلاک ۹

تماس با ما

تلفن: ۰۲۱۸۸۴۹۱۵۶۰ – ۰۲۱۸۸۴۹۱۳۸۹

ساعت فعالیت ما

روزهای عادی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

روزهای جمعه و تعطیلات رسمی: ۸ صبح تا ۱۱ شب

شنبه 08:00 23:00
یکشنبه 08:00 23:00
دوشنبه 08:00 23:00
سه شنبه 08:00 23:00
چهارشنبه 08:00 23:00
پنج شنبه 08:00 23:00
جمعه 08:00 23:00

در حال حاضر کافه حوض کاشی بسته است.