رسانه اینترنتی فانیلی

از بین بردن گودی زیر چشم با این دو روغن

گودی زیر چشم یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که افراد با آن روبه‌رو هستند که زیبایی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

تهیه ماسک خانگی برای گودی زیر چشم یک راهکار آسان و کم‌هزینه است که شما را از شر گودی و سیاهی زیر چشم خلاص می‌کند. ازبین‌بردن گودی زیر چشم با روغن‌های طبیعی یکی از مؤثرترین راه‌ها برای زیبایی صورت است. با رسانه اینترنتی فانیلی باشید.

ماسک خانگی برای گـودی زیر چـشم

ماسک‌های متفاوتی وجود دارد تا بتوان به کمک آن‌ها گـودی زیر چـشم خود را کاهش داد.

ماسک خانگی برای گـودی زیر چـشم با روغن نارگیل

یکی از بهتری روغن‌ها برای ازبین‌بردن گـودی و سیاهی دور چـشم، روغن نارگیل است. این روغن را یکی از بهترین و مؤثرترین روغن‌ها برای درمان گـودی زیر چـشم می‌دانند.

برای دیدن نتیجه آن لازم است چند قطره از این روغن را روی دست‌های خود ریخته و بین انگشتانتان گرم کنید. سپس زیر چشم خود ماساژ بدهید. برای دیدن نتیجه و تأثیر هرچه سریع‌تر آن، بهتر است هر روز این کار را انجام دهید. روغن نارگیل در تقویت پوست صورت و جلوگیری از افتادگی پوست بسیار تأثیرگذار است.

ماسک خانگی برای گـودی زیـر چـشم با بادام و عسل

روغن بادام دومین روغن برای ترمیم گـودی زیر چـشم است. این روغن یک ترمیم‌کننده بسیار قوی است. روغن بادام خاصیت مرطوب‌کنندگی بسیار زیادی برای پوست دارد؛ بنابراین معمولاً استفاده از این روغن در درمان تیرگی پوست توصیه می‌شود.

روغن بادام به طور فوق‌العاده‌ای باعث ازبین‌بردن تیرگی و چین‌ و چروک صورت می‌شود. حالا اگر این روغن را با مقدار کمی عسل مخلوط کنید، بهترین و مؤثرترین ماسک دور چـشم برای رفع گـودی و تیرگی پوستتان را پیدا می‌کنید. ماسک روغن بادام و عسل در ازبین‌بردن پف دور چشم نیز بسیار مؤثر است. شما می‌توانید از این ماسک هر شب استفاده کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.