رسانه اینترنتی فانیلی

آموزش کشیدن ابروی پر با مداد

امروزه یکی از مدهای روز داشتن ابروهای پر هست و خانم‌ها برای رسیدن به آن اقدام به کارهای متفاوتی می‌کنند. کشیدن ابرو با مداد یک راهکار بدون خطر و آسان است.

داشتن ابروهای پر باعث زیبایی و جذابیت خاص شما می‌شود بنابراین هرگز وقت را هدر نداده و آموزش کشیدن ابرو را در این مطلب از رسانه اینترنتی فانیلی دنبال کنید. بیشتر خانم‌ها زمان لازم برای رفتن مداوم به آرایشگاه ندارند یا نمی‌خواهند که هزینه زیادی برای مدل دادن به ابروهای خود کنند. بهترین کار استفاده از روش‌های آسان ولی کاربردی طراحی ابرو در خانه است.

آموزش کشیدن ابروی پر با مداد

اگر ابروهایتان به طور طبیعی ضخیم و پرپشت نیست یا هنگام برداشتن ابرو و مرتب‌کردن آن اشتباه کرده‌اید و الان ابروهایی تو خالی و نازک دارید، خبر خوبی که برایتان داریم آن است که شما می‌توانید با رعایت چند نکته ظریف  ابروهای دلخواهتان را داشته باشید.

مرحله اول: شانه‌زدن ابرو ها به سمت بالا

در مرحله اول از آموزش کشیدن ابروی پر باید ابروهایتان را توسط یک شانه به سمت بالا هدایت کنید. این کار باعث نمایان‌شدن جاهای خالی در ابروهایتان می‌شود و شما تازه متوجه می‌شوید که کدام قسمت‌های ابروهایتان را باید ترمیم کنید. در صورت بلند بودن ابروها از یک قیچی برای مرتب‌کردن استفاده کنید.

مرحله دوم از آموزش پر کردن ابرو ها

ازآنجایی‌که در حال حاضر مدل ابرو به شکل طبیعی مد هستش سعی کنید با استفاده از محصولاتی که خریداری کرده‌اید به شکل طبیعی اقدام به کشیدن ابروهایتان کنید. آرام کشیدن روی ابرو باعث طبیعی‌تر شدن ابرو می‌شود و هم خیلی پررنگ نشود.

البته می‌توانید قبل از شروع کار، شکل کلی ابروهای خودتان را با مدادابرو بکشید. حتماً یادتان باشد که خط بالا را بافاصله کمی از تاج ابرو کشیده و خط پایین ابرو را نیز با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا ابروهایتان حالت طبیعی خودش را حفظ کند.

مرحله سوم: مرتب‌کردن خطوط

حالا که کشیدن ابروهایتان تمام شد برای محوکردن خط‌هایی که کشیده‌اید در ابروهایتان از یک‌قلم موی کوچک یا آرایشی برای کم خط کردن اثر خطوط استفاده کنید.

مرحله چهارم: شانه‌زدن و اصلاح کار انجام شده

بعد از پر کردن داخل ابروها حتم ابروهایتان را چک کنید تا متوجه ایرادهای احتمالی کار خود شوید. برای بار آخر ابروها را روبه‌بالا شانه بزنید تا اگر فضای خالی باز هم باقی‌مانده است را پر کنید.

فراموش نکنید که ابروها را به حالت اول بازگردانید، برای دیدن درستی کار خود، چند قدم از آینه فاصله گرفته تا اگر ایرادی داشته باشد را مشاهده کنید. یادتان باشد نیازی نیست که ابروها دقیقاً شبیه هم باشند، فقط باید به‌اندازه کافی شبیه به هم کشیده شوند.

مرحله پنجم: زدن کانسیلر

در مرحله آخر از آموزش پر کردن ابـرو کمی کانسیلر به استخوان زیر ابرو بزنید تا موهای ریز احتمالی که خطوط ابرو را نامنظم نشان می‌دهند را پنهان‌کردن و ابـرویی جذاب و مرتب داشته باشید.

نکات مهم در کشیدن ابرو

  • یادتان باشد که حتماً ابروهای خود را بیش از حد زاویه‌دار نکنید، زیرا که حالتی زشت و غیرطبیعی به وجود می‌آورد.
  • حتماً از یک مدادابروی استاندارد و باکیفیت خوب برای این کار استفاده کنید.
  • بعد از انجام آرایش ابـرو با مداد اگر متوجه نقاط خالی در ابـرو شدید با استفاده از براش کوچک می‌توانید مقداری سایه ابروی ملایم را در بین موهای ابـرو پخش کنید.
  • در مرحله آخر آرایش ابـرو برای زیباتر به‌نظررسیدن ابروها با یک مداد یا سایه چشم‌سفید رنگ زیر ابروها را حالت دهید.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

بیشتر بخوانید

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.