رسانه اینترنتی فانیلی

آشپزخانه را چه رنگی کنیم؟

انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه می تواند مشکل باشد و این سوال پیش می‌آید که چه رنگی برای آشپزخانه مناسب است.

آشپزخانه روح خانه است. استفاده از رنگ‌های مناسب در آشپزخانه راهی عالی برای ایجاد شخصیت در فضا است بدون اینکه نیاز به تعمیرات اساسی باشد. در این مطلب از مجله اینترنتی فانیلی به معرفی رنگ‌ مناسب دکوراسیون آشپزخانه می‌پردازیم.

رنگ‌ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

به گفته طراحان دکوراسیون رنگ‌های مینیمال، رنگ‌های خنثی گرم و رنگ‌های روشن حس آرامش را در آشپزخانه به‌وجود می‌آورند. این رنگ‌ها در کنار رنگ کابینت‌ها و نور منعکس کننده ارزش خانه شما را چندین برابر خواهد کرد.

رنگ‌های گرم و خنثی

درست است که از دیدگاه بسیاری رنگ‌های خنثی کسل‌کننده هستند اما در ترکیب با رنگ‌های دیگر تاثیر بهتری در دکوراسیون خواهد داشت. رنگ‌های خنثی در ترکیب با رنگ‌های قرمز، زرد یا نارنجی به رنگ‌های گرم و در ترکیب با رنگ‌های سبز، آبی و بنفش به رنگ‌های سرد تبدیل می‌شوند.

قرمز

هرکسی رنگ قرمز را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب نمی‌کند به جز کسانی که می‌خواهند شور و هیجان به فضای آشپزخانه بدهند. این رنگ در آشپزخانه‌ای با رنگ‌های تیره فراوان حس گرفتگی و تیرگی فضا را برطرف می‌کند و در آشپزخانه‌ای با وسایل رنگ استیل نقطه کانونی ایجاد می‌کند.

رنگ قهوه‌ای، رنگ‌ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

قهوه‌ای یکی از رنگ‌هایی است که ممکن است تداعی کننده سبک روستیک برای شما باشد همچنین می‌توانید آن را با سبز زیتونی ترکیب کنید. برای کسانی که طرفدار رنگ‌های خنثی هستند، قهوه‌ای انتخاب مناسبی باشد که حس امنیت را در فضا ایجاد می‌کند.

کرم یا زرد روشن

بسیاری از صاحبخانه‌ها و طراحان دکوراسیون معتقد هستند که یکی از رنگ‌های مناسب دکوراسیون آشپزخانه رنگ زرد است. این رنگ با بیشتر کابینت‌های چوبی ترکیب زیبایی می‌سازد و مانند رنگ سفید با ایجاد نور فضای دلبازی را فراهم می‌کند. رنگ‌های زرد عمیق‌تری که سایه تیره دارند حال و هوای دلچسب‌تری را به آشپزخانه‌های سنتی و کلاسیک می‎‎‌دهند.

آبی، رنگ‌ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

رنگ آبی که قبلا رنگ کسل کننده‌ای به حساب می‌آمد، امروز در لیست بهترین رنگ‌ها برای آشپزخانه جای گرفته است. رنگ آبی در دکوراسـیون جذابیت بسیار بالایی دارد و می‌تواند در مقدار محدود و به‌عنوان رنگ حاشیه زیبایی خاصی را به آشـپزخانه کوچک شما بدهد. چنانچه می‌خواهید از رنگ آبی در دکوراسـیون آشپزخانه استفاده کنید، کمی محدود و به صورت رنگ حاشیه آن را به‌کار ببرید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

تازه ترین مطالب
فرهنگی هنری,ورزشی,گردشگری,آموزشی

تازه ها

رویدادهای ویژه

به زودی رویدادهای ویژه در این مکان برای شما قابل نمایش خواهد بود.